Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (65541178)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Madarason központhoz közel családi ház eladó! Az ingatlanhoz tartozik egy 60 négyzet méteres másik ingatlan is, ami 5 éve épül...
14 000 000 HUF
106 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46875337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén, 95 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, található benne kettő szoba, ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (35317542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 717 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bugac frekventált, mégis csendes utcájában (Jakabi) kínálunk eladásra egy 717 m²-es építési telket. a környék rendezett, baráts...
2 800 000 HUF
3 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (85333323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban talá...
3 990 000 HUF
71 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (76449384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 1719 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház Tiszakécske Tejház dűlőben, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megyében, csendes környezetbe...
7 490 000 HUF
288 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (94428794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2756 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 130 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan egy része beton alapra épült, tégl...
14 499 000 HUF
111 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (12549994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (84459962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csávoly, 110 nm-es sváb parasztház típusú, 3 méter belmagasságú, felújítandó családi ház eladó. a vegyes fala...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (85652526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (59554739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (35647879)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1148 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút központjában, felújítandó vagy bontandó, 61 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan vályog szerkezetű. K...
2 990 000 HUF
49 016 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (65794632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, azonnal birtokba vehető, 57 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található egy ...
14 499 000 HUF
254 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46128942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
11 390 000 HUF
86 946 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (52941734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsanai családi ház hirdetés (33969529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 2
Zsanán 1476 nm-es telken családi ház eladó! A ház jellemzői: - 1950-es években épült, - vályog falazatú, tégla alappal, ...
8 700 000 HUF
155 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (66974632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Hercegszántón 2080 négyzetméter területű telken 120 négyzetméter alapterületű tégla és vegyes falazatú családi ház eladó! Előt...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (81349869)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Baja közelében Csávolyon 500 négyzetméter területű telken tégla építésű felújítandó családi ház eladó! Utcafronti 2 parkettás ...
9 500 000 HUF
79 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (43278533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal