Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (93874338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kunbaja, azonnal birtokba vehető, 75 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
6 990 000 HUF
89 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (63423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában, a központhoz közel 397 nm-es telken 86 nm-es, felújítás alatt álló családi ház elad...
8 500 000 HUF
98 837 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (37496411)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpáron a holt tiszától alig 100 méterre, erősen felújítandó, nappali + 2 szobás, 67 m2-es családi ház eladó, 344 m2-s öná...
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (95843477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 938 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Mélykút, központjában, 191 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található négy szoba, nappa...
9 990 000 HUF
52 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74328857)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1722 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár csendes utcájában, 1722 m²-es telken eladó egy 167 m²-es, vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan el...
12 000 000 HUF
71 856 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (99344524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 3
Solt Tételhegy Dűlőn található Kádárkocka jellegű, betonsávalappal épült, vegyes falazatú ( tégla + vályog) családi ház eladó. ...
6 900 000 HUF
81 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (85433231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 4341 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó hangulatos tanya Pálmonostora külterületén, a régi 5-ös út csengelei lehajtójától mindössze 1 kilóméterre! Csendes, term...
12 000 000 HUF
2 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (36274292)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 113 m2
Szobaszám: 2
Eladó! Kiskunfélegyháza központjához közel lévő házrész a főút mellett, 60 m2 lakótér. 2 Szobás, vegyes falazatú házrész, oszt...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (94473277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Madaras, 57 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, für...
10 990 000 HUF
192 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (43454523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 2
Dunaegyházán található vályogból épült családi ház eladó. Az ingatlan 407 nm-es telken helyezkedik el, lakórésze 50 nm-es. a fö...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (18487441)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátyai családi ház hirdetés (65153846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Bátya községében eladásra kínálom a következő ingatlant. a vegyes falazatú házban kialakításra került ...
11 500 000 HUF
138 554 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (13529193)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában azonnal birtokba vehető, 91 nm-es családi ház eladó. A tégla falazatú ingatlanban talá...
12 900 000 HUF
141 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (52949434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 376 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas, Tabán városrészben, 81 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
10 500 000 HUF
129 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (68382653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy mélykúti, 65 m2 alapterületű, 3 szobás családi házat. A bejáraton belépve az előszobába jutunk, mely aká...
5 000 000 HUF
76 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47299563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (94576936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2026 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Homokmégyen eladásra kínálok egy felújítandó ingatlant. a ház parasztház jellegű, nyitott tornácos, ve...
5 800 000 HUF
74 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (35635583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.