Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (63244265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! 14. 900. 000. -Ft helyett 13. 900. 000. -Ft! Dusnok központjában családi ház eladó. 4 Szoba, 2 fürdőszoba, melléképület. Azonnal birtokba vehető.
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (23346332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Kisszállás, beépített tetőteres, 111 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezet...
14 990 000 HUF
135 045 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Borotai családi ház hirdetés (21242366)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 2067 nm-es telek rajta lévő 55 nm-es erősen felújítandó családi házzal eladó. a házban...
5 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (83537338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 2
Szabadszálláson, a vasútállomástól nem messze, csendes mellékutácában eladó egy felújíításra váró, 81m2-es családi ház, 1474m2 ...
8 000 000 HUF
98 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (37346424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (72775469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2977 m2
Szobaszám: 3
Újtelek csendes, rendezett utcájában eladó egy 112 m? -Es, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, hatalmas telekkel! A ...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi családi ház hirdetés (39723829)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméttől 48Km-re, Kiskőröstől 10Km-re,  Tabdi központjában 1022m2 rendezett telken, 83m2-es 3szoba-konyha-étkezős, fürdőszo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (44347677)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 12. 000. 000. Ft Eladó Bács-Kiskun megye Dunafalva községében egy 120 m2-es családi ház. Elhelyezkedését tekintve a telep...
12 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (43334767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsbokod központjában 450 nm-es telken 112 nm-es kétszintes családi ház eladó. Földszintjén kialakításra...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93579791)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Bácsalmás csendes, nyugodt részén eladó egy 155 m²-es, felújítandó, vegyes falazatú, cseréptetős családi ház,...
10 000 000 HUF
64 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (27844246)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Dunapatajon polgári stílusú családi ház eladó. Ha megunta a város nyüzsgését állítsa meg az időt és látogasson el velem Dunap...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (68673837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 4259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Felsőszentiván csendes utcájában egy 4259 m²-es telken álló, 83 m²-es, 4 szobás családi házat. A ház jelenle...
4 700 000 HUF
56 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (55354654)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 475 m2
Telekterület: 3234 m2
Szobaszám: 1
Az ingatlan Nagybaracska központjától 220 méterre helyezkedik el a Szabadság utcában. a távolsági autóbuszjáratok megállója 400...
9 900 000 HUF
20 842 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti egyéb ház hirdetés (41949234)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskemét belvárosában teremgarázs beállóhelyek ELADÓK! Remek lehetőség kecskemét belvárosában! Földszinti teremgarázs beálló...
9 500 000 HUF
730 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53377174)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73929487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telk...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (49546584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma város szélén 2651 nm-es telken 69 nm-es, jó állapotú családi ház eladó. Kialakításra került be...
8 000 000 HUF
115 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal