Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (33335829)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye csendes településén, Nagybaracskán kínálunk megvételre egy 867 m²-es telken elhelyezkedő, nettó 120 m²-es ...
7 000 000 HUF
58 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (34944691)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegye, Jánoshalma városában, a központhoz közel, jó környéken 120 m2-es családi ház 642 m2-es telken eladó. a há...
14 290 000 HUF
119 083 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33538446)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
11 490 000 HUF
92 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (58744923)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Sükösd, azonnal birtokba vehető, 111 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő s...
12 990 000 HUF
117 027 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (86933898)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 145 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, konyha+étkező, n...
4 990 000 HUF
34 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (52178835)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központhoz közeli részen eladó egy 962 m²-es, teljes közművel rendelkező telek, amely ideális vál...
2 500 000 HUF
41 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (53365334)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (74715393)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyházától 5 km-re, Selymesben, 36 m2-es, beton alapon, téglaépítésű, 1 szobás, lakható, téliesített, alápincézett ház...
14 900 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (99584639)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 891 m2
Szobaszám: 4
Nagybaracskán, a falu központjában, 891 nm-es saroktelken kínálunk megvételre egy 1966-ban épült, vegyes falazatú, 137 nm-es cs...
5 900 000 HUF
43 065 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (29388959)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras központi részén családi ház eladó! Madaras településének frekventált, mégis nyugodt részén k...
9 500 000 HUF
123 376 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (22643341)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 1
14 900 000 HUF
413 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (51787927)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Készpénzre vásárolható meg! Banki finanszírozás így valósítható meg: - Babaváró + Önerő - Személyi hitel vagy mun...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (96974789)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
14 000 000 HUF
121 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (29343439)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (44973338)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (34223463)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, az Ady Endre utcában 81 nm-es családi ház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan az  1970-es években é...
10 990 000 HUF
134 024 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (99275443)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1024 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Sükösd, felújítandó, 122 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Kettő szoba, félszoba, konyha,...
12 500 000 HUF
102 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (27275437)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Mélykút egyik nyugodt utcájában eladó egy 58 m²-es, felújítandó családi ház, amely egy 722 m²-es telken helye...
4 000 000 HUF
68 965 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (78645242)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1619 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében Felsőszentivánon családi ház eladóAz ingatlan 100m2-es, falazata vegyes. Tartozik hozzá 3 szoba, előtér...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (49974391)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 753 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Referenciaszám: #NH1949 Infó: Fejes Ferenc Bács-Kiskun megye, Csátalja – 3 szobás családi ház – vidéki nyugalommal Csátalján, ...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.