Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Mátételkei családi ház hirdetés (89353132)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1845 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mátételke, felújítandó, 89 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba...
4 290 000 HUF
48 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (55173743)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Csátalján, csendes és nyugodt környezetben egy 120 nm-es családi házat, 1283 nm-es telken. Az ingatlan háro...
10 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (22434237)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 3
Tiszaalpár csendes, természetközeli részén eladó egy 72 m2-es, 3 szobás, vegyes falazatú családi ház, amely remek lehetőség min...
12 900 000 HUF
179 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (45234194)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna parttól 20 lépésnyire, Tasson, a Pákásztanyán, üdülőszövetkezetben eladó egy 35 m2-es faház. Horgászparadicsom: Tassi 5, 6...
7 900 000 HUF
225 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (33767543)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 1
Kiskunfélegyháza központjában, 52 m2-es, vegyesfalazatú, felújítandó, külső házrész eladó! Az udvarban összesen 3 család lakik,...
6 900 000 HUF
132 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pálmonostorai családi ház hirdetés (35292482)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4046 m2
Szobaszám: 2
Pálmonostora külterületén 4046 m2 területtel, jó szerkezeti állapotú, de felújításra szoruló, 200 m2-es lakhatásra és vállalkoz...
12 900 000 HUF
64 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengődi családi ház hirdetés (58426735)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Csengőd egyik csendes utcájában 46 m2-es családi ház eladó. a felújítandó, vegyes falazatú ingatlanban kiala...
9 900 000 HUF
215 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (74837214)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Kisszálláson egy felújításra szoruló családi házat. Az ingatlan 50 nm-es és 1226 nm-es...
10 200 000 HUF
204 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi házrész hirdetés (44234722)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 1
Kiskőrös központjában eladásra kínálok egy 35 m2-es, jó adottságokkal rendelkező házrészt, amely kiváló lehetőség első lakásnak...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (96667473)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2336 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú családi ház eladó Bácsalmáson – nagy telekkel Bácsalmáson, a szerb határ közelében kínálom megvételre ezt a kiváló...
7 800 000 HUF
121 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (55476722)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 857 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal birtokba vehető, 79 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található háro...
11 690 000 HUF
147 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (46781595)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Borota, felújítandó, 58 nm-es lakóház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, előszoba, k...
3 499 000 HUF
60 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (91693584)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1476 nm-es telken 113 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 3 szoba, ko...
14 500 000 HUF
128 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (97826729)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács -Kiskun vármegye Bácsalmás városában 1981-ben épült 100 m2-es családi ház 563 m2-es telekkel eladó, földszinti lakásra cse...
13 500 000 HUF
135 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hercegszántói családi ház hirdetés (91234548)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Hercegszántó településen, azonnal költözhető, központi fekvésű, összközműves, 80 nm-es parasztház eladó. Az i...
9 500 000 HUF
118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (14873844)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1806 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegye Madaras településen egy erősen felújításra szoruló ingatlant 2. 300. 000 Ft-ért. Az töb...
2 300 000 HUF
36 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai házrész hirdetés (65838654)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 202 m2
Szobaszám: 1
6 900 000 HUF
132 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (74343418)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Fülöpszálláson felújítandó vegyes falazatú lakóház. Kialakítása : kb. 37 m2 -es, 1 szoba, fürdőszoba, konyha, wc. A há...
4 950 000 HUF
133 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (84449746)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút központhoz közeli részen, 115 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő ...
12 990 000 HUF
112 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal