Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig (266 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 266 db
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (33842368)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykút egyik nyugodt, forgalomtól mentes utcájában található, mintegy 80 m² hasznos ...
13 000 000 HUF
171 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (54491978)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2738 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó sváb ház jellegű ingatlan hatalmas telekkel – 6. 900. 000 Ft-ért Tataháza fő közlekedési útvonala mellett. Eladás...
6 900 000 HUF
47 586 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (57324273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 2350 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat Nagybaracskán, a Kossuth Lajos utcában. A 120 négyzetméteres ingatlan 3 szobáv...
4 599 000 HUF
38 325 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (28593499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 75 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó házrész Baja csendes részén – saját kerttel! Baja kedvelt, nyugodt részén, a Síp utcában eladásra kínálunk ...
14 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (61923279)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2
Borotán eladó, jó állapotú családi ház nagy telekkel – azonnal költözhető, rövid birtokba adással. Bács-Kiskun vármegyében, B...
14 000 000 HUF
186 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (46278877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Baja szívében egy kis 1 szobás galériás lakást! Befektetésnek is kiváló ez a társasházi lakás Munkácsy Mihál...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44414731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 943 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, felújítandó, 94 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban talá...
7 499 000 HUF
79 776 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (25224338)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 85 nm-es felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha,...
3 900 000 HUF
45 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (75577773)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason családi ház eladó. Az 1980-as években épült 91nm-es tégla falazatú ingatlan 1416 nm-es telken...
9 000 000 HUF
98 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (97836352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 70nm az 1950-es években épült, és 1053nm-es telken helyezkedik ...
9 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (77474483)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 764 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Madaras, 113 nm-es családi ház, külön lakrésszé alakított melléképülettel eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
11 490 000 HUF
101 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (42499494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3968 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Madarason parasztház, gazdasági épületekkel eladó. a 90 nm-es vegyes falazatú ingatlan 3968 nm-es telke...
7 490 000 HUF
83 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (74749419)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Katymár településen egy bútorozott családi házat. Az ingatlan 132 m2. -Es és 1259 m2. ...
9 800 000 HUF
74 242 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (68914345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Katymáron felújítandó családi ház eladóA 136 nm-es ingatlan az 1970-es években épült tégla falazattal é...
6 700 000 HUF
49 264 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (49268525)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 3
Bács Kiskun vármegyében Madaras központjában eladásra kínálok 148 m2es családi házat. Az ingatlan 1443 m2es telken helyezkedik ...
5 490 000 HUF
37 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (44327323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Borotán 115 m2es családi ház eladó! Az ingatlan az 1950-es években épült vegyes falazattal. a főépületb...
8 500 000 HUF
73 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96434364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1154 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 78m2 és az 1950-es években épült vegyes falazattal. Tartozik ho...
8 900 000 HUF
114 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.