Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (620 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 620 db
Eladó Kaskantyúi családi ház hirdetés (75224188)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegye, Kaskantyú központi részén jó elosztású, tágas családi ház nagy kerttel, állattartásra alkalmas ólakkal és...
23 000 000 HUF
216 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (89427936)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye, Baja Dózsa György úti Zeneiskola közelében lévő 5 lakásos társasházi lakás első lakása eladó. Az ingatlan ré...
20 500 000 HUF
569 444 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (22559697)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1039 m2
Szobaszám: 2
Kiskőrös központjától mindössze 1 kilométerre kínálunk megvételre egy 71 m? -Es, felújítandó, önálló családi házat, amely renge...
21 000 000 HUF
295 774 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási ikerház hirdetés (76432341)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 341 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központhoz közel, 86 nm-es, felújítás alatt álló ikerház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú. Talál...
12 500 000 HUF
145 348 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (64849752)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (33333344)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1277 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas frekventál részén eladó egy két szobás, 105nm-es tégla építésű felújítandó lakás, amely egy v...
24 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Géderlaki családi ház hirdetés (77435645)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2907 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Géderlak községében eladásra kínálok egy ingatlant. a családi háznak a hasznos alapterülete 101 m2, me...
14 900 000 HUF
147 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (73593332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 705 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Katymár csendes, rendezett utcájában eladó egy 55 m²-es, felújítandó családi ház 705 m²-es telekkel. Az ingat...
13 000 000 HUF
236 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (91754943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1066 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Kunbaja csendes, nyugodt részén eladóvá vált egy 82 m²-es, felújítandó állapotú családi ház, amely egy 1066 m...
3 800 000 HUF
46 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (38525268)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye csendes településén, Bajaszentistvánon eladó egy felújított, 62 m²-es családi ház. Ez a vegyes építésű ingatl...
24 200 000 HUF
390 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (49389611)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1878 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegye, Akasztó csendes utcájában eladó egy három szobás (90nm-es) teljesen felújított, ám még befejezésre váró h...
15 500 000 HUF
172 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dusnoki családi ház hirdetés (63244265)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 4
ÁRCSÖKKENÉS! 14. 900. 000. -Ft helyett 13. 900. 000. -Ft! Dusnok központjában családi ház eladó. 4 Szoba, 2 fürdőszoba, melléképület. Azonnal birtokba vehető.
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (79759434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1117 m2
Szobaszám: 3
Építkezne Tiszaalpáron? 30-40 %-Os készültséggel rendelkező építési projekt eladó, 1117 m2-es építési telken - Teljes építési...
24 900 000 HUF
296 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (42395171)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 1704 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun Vármegyében Fülöpszállás település központjában eladóvá vált egy az 1900-as évek elején épült nagypolgári tégla épí...
19 800 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53622359)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét szarkásban 2700nm-es telken nappali+4 szobás kiégett családi ház! a tűzesetet követően szakértővel átvizsgálták...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (23346332)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Kisszállás, beépített tetőteres, 111 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla szerkezet...
14 990 000 HUF
135 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borotai családi ház hirdetés (21242366)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács- Kiskun vármegye Borota településen 2067 nm-es telek rajta lévő 55 nm-es erősen felújítandó családi házzal eladó. a házban...
5 500 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (35479769)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1524 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma központjában 135 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan, 2 szoba, nappali, közlekedő,...
15 500 000 HUF
114 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (42756737)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csátalja településen eladó egy 86 nm-es, központi elhelyezkedésű, felújítandó, 1200 nm-es telken elhelyezkedő...
11 900 000 HUF
138 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltszentimrei családi ház hirdetés (33539487)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Soltszentimre csendes kis utcájában, részben felújított, 2 szobás családi ház eladó! Jellemzők:- 2 különnyíló szoba- új tetősze...
16 900 000 HUF
187 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal