Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (620 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 620 db
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (83537338)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1474 m2
Szobaszám: 2
Szabadszálláson, a vasútállomástól nem messze, csendes mellékutácában eladó egy felújíításra váró, 81m2-es családi ház, 1474m2 ...
8 000 000 HUF
98 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (37346424)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Dávodi Gyógy- és Strandfürdőtől kb 1 km-re eladásra kínálunk egy felújítandó 85 nm-es 2 szoba + 1 félszobás családi házat, 405 ...
4 000 000 HUF
47 058 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nemesnádudvari családi ház hirdetés (24376494)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Nemesnádudvar településen 1480 nm-es telken 145 nm-es felújítás alatt lévő családi ház eladó. Kialakításr...
22 000 000 HUF
151 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újteleki családi ház hirdetés (72775469)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2977 m2
Szobaszám: 3
Újtelek csendes, rendezett utcájában eladó egy 112 m? -Es, kiváló adottságokkal rendelkező családi ház, hatalmas telekkel! A ...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (54437489)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2
**Kizárólag a house36 KÍNÁLATÁBAN! *** Kiváló befektetés akár lakhatás céljára, akár építési telekként! Hívjon, ne maradjon le ...
21 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (29129246)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 2
Tiszaalpáron eladóvá vált egy 67 m2-es, 2 szobás családi ház, 527 m2-es önálló TELKEN! Jellemzők : -tégla alapon, vályog-vegy...
23 900 000 HUF
356 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (52341787)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Tisztelt Érdeklődő! Bácsalmás frekventált részén eladóvá vált egy nagyméretű, kisebb részben felújított, vállalkozásra is kiv...
17 490 000 HUF
62 464 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszállási családi ház hirdetés (45547373)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 10. 000. 000. - Ft. Bács-Kiskun vármegyében Kisszálláson 1556 nm-es telken, felújítás alatt álló 72 nm alapterületű lakóhá...
10 000 000 HUF
138 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tabdi családi ház hirdetés (39723829)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1022 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kecskeméttől 48Km-re, Kiskőröstől 10Km-re,  Tabdi központjában 1022m2 rendezett telken, 83m2-es 3szoba-konyha-étkezős, fürdőszo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (75273554)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Bács- Kiskun vármegye Mélykúton 1654 nm-es telken 200 nm-es felújítandó, rengeteg lehetőséget rejtő családi ház eladó. Kialakít...
6 500 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (44347677)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 12. 000. 000. Ft Eladó Bács-Kiskun megye Dunafalva községében egy 120 m2-es családi ház. Elhelyezkedését tekintve a telep...
12 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (45974497)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 19 500 000 Ft. Bács-Kiskun Vármegye, Tompán 91 négyzetméteres, szilikát építésű családi ház eladó. Az ingatlan felújítandó...
19 500 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (43334767)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Bácsbokod központjában 450 nm-es telken 112 nm-es kétszintes családi ház eladó. Földszintjén kialakításra...
12 900 000 HUF
115 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tázlári családi ház hirdetés (56426225)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 912 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tázlár csendes, biztonságos részén kínálunk eladásra egy 94 + 43 m²-es, 5 szobás, részben felújított családi házat. a 942 m²-es...
25 000 000 HUF
182 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (44578645)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 260 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegyében, Baján egy 62 m2-es családi házat. a telek területe 260 m2. Az ingatlan egy konyhából,...
23 500 000 HUF
379 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44329983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 784 m2
Szobaszám: 2
21 000 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93579791)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Bácsalmás csendes, nyugodt részén eladó egy 155 m²-es, felújítandó, vegyes falazatú, cseréptetős családi ház,...
10 000 000 HUF
64 516 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (27844246)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 3
Dunapatajon polgári stílusú családi ház eladó. Ha megunta a város nyüzsgését állítsa meg az időt és látogasson el velem Dunap...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (39935934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Szabadszállás csendes utcájában eladó egy 1000 nm-es telken, 70 nm-es 2 szobás családi ház. Az ingatlanban található három szob...
15 500 000 HUF
221 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (34714674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Eladó 81 nm-es családi ház Akasztón, Bács-Kiskun megyében Akasztó csendes utcájában eladó egy barátságos, 81 nm-es családi ház...
20 000 000 HUF
246 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal