Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (620 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 620 db
Eladó Hajósi családi ház hirdetés (33833543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 524 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Hajós, azonnal birtokba vehető, 97 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban találh...
3 490 000 HUF
35 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47299563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Homokmégyi családi ház hirdetés (94576936)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 2026 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében, Homokmégyen eladásra kínálok egy felújítandó ingatlant. a ház parasztház jellegű, nyitott tornácos, ve...
5 800 000 HUF
74 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (72787979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bajaszentistvánon felújítandó családi ház eladó Bajaszentistván csendes részén eladó egy 982 m²-es telken elhelyezkedő, 110 m²...
15 500 000 HUF
140 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (43554369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
* Egyszobás lakásnál is olcsóbban! * Kecskeméttől 22 km-re, közvetlen aszfaltozott út mellett, Balázspusztán eladó ikerház egy...
24 900 000 HUF
332 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (25333363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom Bács-Kiskun vármegyében, Solt belterületén található családi házat. A 731 nm teljesen körbekerített telken e...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kalocsai családi ház hirdetés (35635583)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 528 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Kalocsa városában a következő ingatlan kínálom eladásra. a ház telek területe 528 m2, ebből a hasznos ...
12 500 000 HUF
164 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (89232822)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Rendőrfaluban, csendes nyugodt utcában kínálunk megvételre egy 535 m2-es telken található, 2 szobás családi házat. Az...
16 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunadacsi családi ház hirdetés (45448846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 4
Kunadacson, központi elhelyezkedésű, csendes utcában eladó tágas családi ház nagy telekkel! Eladásra kínálunk egy családi háza...
24 900 000 HUF
207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (63999393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 584 m2
Szobaszám: 2
Két szobás, különportás, jó állapotú családi házat kínálok eladásra Tiszaalpár központjában, jól megközelíthető helyen. Az 584 ...
24 000 000 HUF
489 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46875337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1171 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod településén, 95 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan vegyes falazatú, található benne kettő szoba, ...
14 900 000 HUF
156 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (24832945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja, Kiscsávoly városrészben, közvetlenül a belváros szomszédságában egy 50 m²-es, felújítandó tégla házrés...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32277787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 3336 m2
Szobaszám: 2
*** Kecskemét kisfáiban takaros kis tanya eladó *** Kecskemét-Kisfáiban gondosan karbantartott 2 szobás, 65 m2-es tanya, 3300 ...
22 700 000 HUF
349 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (31349995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 3336 m2
Szobaszám: 2
Eladó tanya - Kecskemét-Kisfái városrészben! Főbb jellemzők: -75 m² lakótér (2 szoba, konyha, fürdőszoba) -karbantartott áll...
23 500 000 HUF
313 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (44343475)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod központjában 70 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található 2 szoba, nappali, kony...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (35317542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 717 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Bugac frekventált, mégis csendes utcájában (Jakabi) kínálunk eladásra egy 717 m²-es építési telket. a környék rendezett, baráts...
2 800 000 HUF
3 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (85333323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es, felújítandó családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban talá...
3 990 000 HUF
71 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (76449384)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 1719 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház Tiszakécske Tejház dűlőben, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Bács-Kiskun megyében, csendes környezetbe...
7 490 000 HUF
288 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (94428794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2756 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 130 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan egy része beton alapra épült, tégl...
14 499 000 HUF
111 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei házrész hirdetés (74383557)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 357 m2
Szobaszám: 2
Lajosmizsén főúthoz közel 2 szobás családi ház eladó! Jellemzői: - Telek 357 m2 - Alapterület 104 m2 - 2 szoba -konyha -fürd...
22 700 000 HUF
454 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal