Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig (620 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 620 db
Eladó Bajai családi ház hirdetés (73359673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lehetőség a saját elképzelések megvalósítására! Eladó egy 125 m²-es, erősen felújítandó családi ház Bajaszentistvánon, nagy mé...
16 900 000 HUF
135 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (12549994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
Kecskeméten az Úrihegyben eladó egy könnyen megközelíthető, felújítandó kis házikó melléképületekkel az aszfaltozott úttól mind...
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Miskei családi ház hirdetés (58173533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 1495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Miske, csendes, nyugodt környéken, 183 nm-es családi ház eladó. a ház 1972-ben épült, beton blokk és tégla sz...
19 990 000 HUF
109 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44963485)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, megvételre kínálunk egy 140 nm-es családi házat Tiszakécske városában. a ház közel a központhoz egy sarki...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (77583419)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 317 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, Tabán városrészben, azonnal költözhető, 52 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba...
12 990 000 HUF
249 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (24891473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, beépíthető tetőteres, 103 nm-es családi ház eladó. a tégla és szilikát szerkezetű ház, beton alapra ...
16 990 000 HUF
164 951 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (84459962)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Csávoly, 110 nm-es sváb parasztház típusú, 3 méter belmagasságú, felújítandó családi ház eladó. a vegyes fala...
14 900 000 HUF
135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (23337352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 3378 m2
Szobaszám: 3
Kecelen a Kossuth utcában, 3378 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, felújítandó családi ház ELADÓ! ...
16 500 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti házrész hirdetés (35961877)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1628 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács- Kiskun Vármegye Soltvadkert központjában eladásra kínálok egy 79 m2-es házrészt. Az ingatlanban megtalálható két hatalmas...
19 900 000 HUF
251 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (23793244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tiszaalpár központi részén, a focipályával szemben, nyugodt környezetben, mégis remek elhelyezkedéssel kínálunk eladásra egy 12...
25 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (91772294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás családi ház Kunszentmiklóson! Főbb jellemzők: - 56. 5 M² -2 különnyíló szoba -fürdőszoba és külön WC -konyha ...
23 500 000 HUF
419 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (85652526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 1451 m2
Szobaszám: 1
14 990 000 HUF
681 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (92753649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Eladó nagy családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, közel a központhoz, sarki telken, kizárólag az OTP Ingatlanpont kíná...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (59554739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 356 m2
Szobaszám: 2
Tiszakécske legolcsóbb háza csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó Tiszakécske központjában, egy felújítandó, de remek le...
11 900 000 HUF
180 303 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (77635844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye, Kiskunmajsán 125 m2-es családi ház 898 m2 telken melléképülettel eladó! Az ingatlanban 4 szoba, nappali, ...
17 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (65794632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas, azonnal birtokba vehető, 57 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található egy ...
14 499 000 HUF
254 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Császártöltési családi ház hirdetés (85625858)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 203 m2
Telekterület: 3809 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Császártöltés, azonnal birtokba vehető, 203 nm-es családi ház eladó. a beton alapra épült ház tégla falazatú,...
12 990 000 HUF
63 990 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (46128942)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1550 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsbokod, 131 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
11 390 000 HUF
86 946 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpházai családi ház hirdetés (44747452)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Kerekegyházától 7 km-re, Fülőpháza központi részén eladó 2 szobás 50 m2-es családi ház. Az ingatlanban 2 szoba + konyha, fürdő...
23 500 000 HUF
470 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (52941734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal