Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 072 db
Eladó Felsőszentiváni családi ház hirdetés (63417773)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Felsőszentiván, felújított, 80 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található szoba, nappali...
12 500 000 HUF
156 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai családi ház hirdetés (25763294)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyugalom szigete! :) Víz: Vezetékes és fúrt kút! Hűtő- és fűtő klímaberendezés! Téglaépítésű, házszámos gazdasági ingatlan, ...
29 800 000 HUF
726 829 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (55682932)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 65 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész kapható a Csóka utcán, Kecskeméten! a 62nm-es lakrész teljes felújítást igényel, jelenleg csak áram van benne, víz és csatorna a telken belülről leköthető! Körülbelül 5-7 millió forint ráköltéssel helyre kis házrész tulajdonosa lehet!
7 500 000 HUF
117 187 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (43394922)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 494 m2
Szobaszám: 5
Ez az 1996-ban épült, stabil szerkezetű, háromszintes családi ház nemcsak méreteivel, hanem elrendezésével is ideális választás...
33 200 000 HUF
147 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (35353874)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 1
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécske-Kerekdomb városrészben eladó egy 54, 7 nm-es felújítás alatt álló parasztház. Az i...
16 900 000 HUF
312 962 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (32434573)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye területén, Tiszakécskén, frekventált helyen eladó egy 75, 9 alapterületű, klasszikus Kádár-kocka jellegű c...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (57676486)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1410 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Lajosmizse csendes, nyugodt utcájában eladó egy 75 m²-es, nappali + 4 külön nyíló szobás családi ház, nagy, 1410 m²-es telken. ...
34 990 000 HUF
466 533 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (54972814)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1827 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun vármegye határmenti városában, Tompán, központhoz közeli, 120 nm hasznos lakótérrel rendelkező családi ház eladó. ...
15 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (24332234)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 732 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun vármegyében, Tompa központjában 78 nm-es családi ház bútorozottan eladó. A családi ház Tompa központjában, csendes...
21 500 000 HUF
275 641 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (22774359)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 2
Jánoshalma, Kistelek utcai 95 nm-es, 2 szobás, 1940-es években épült vegyes falazatú családi ház eladó. Az utca a település köz...
2 500 000 HUF
26 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (65471237)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálom Bács-Kiskun vármegyében, Solt belterületén található családi házat. A 731 nm teljesen körbekerített telken e...
24 990 000 HUF
249 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szeremlei családi ház hirdetés (93439443)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1172 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegye szívében, a hangulatos Szeremle községben eladóvá vált egy 48nm-es vegyesépítésű kisház. Az ingatlan belső...
3 400 000 HUF
70 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (37733558)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: 3
‼️Csendes, mégis központi elhelyezkedésű családi ház eladó Nagybaracskán dupla telekkel! ‼ > ️Nagybaracska nyugodt, csendes utc...
24 500 000 HUF
284 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (46312663)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 2
Solton felújítandó parasztház eladó? Remek lehetőség saját otthon kialakítására! Solton kínálunk megvételre egy 58 m? -Es, ve...
21 000 000 HUF
362 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Madarasi családi ház hirdetés (39727756)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun vármegyében, Madaras csendes részén tágas családi ház eladó Madaras nyugodt, vidéki környezetében kínálunk megvéte...
7 500 000 HUF
51 724 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (79564237)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Kiskunhalas Bibó Gimnázium közelében családi ház eladó. a  69 m2-es, vegyes falazatú ingatlan egy 362 m2-es t...
16 500 000 HUF
239 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (74391234)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja központjában 86 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlan tégla alapra épült. Található ben...
12 800 000 HUF
148 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi egyéb ház hirdetés (98259174)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében, Kiskőrös külterületén, a Masina dűlőben eladó egy két helyrajzi számon nyilvántartott tanya. Az ingat...
14 900 000 HUF
323 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93734652)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
16 990 000 HUF
154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal