Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 072 db
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Garai családi ház hirdetés (47377722)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ár: 9. 500. 000 Ft. Eladó Bács-Kiskun megye Gara községének csendes utcájában egy 619 m2-es teleken épült 70 m2-es vegyes fala...
9 500 000 HUF
135 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabadszállási családi ház hirdetés (52264912)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 947 m2
Szobaszám: 3
Szabadszállás központjában lehetőség, nem csak egy ház! Szabadszállás szívében eladó egy 90 m²-es, felújítandó családi ház, a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (34984274)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 974 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Izsákon Felújítás alatt, saját igényre befejezhető Izsák településen, Kecskemét városától mindössze 30 km-re...
22 500 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (53866534)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 21. 500. 000. - Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas Alsóöregszőlőkben összesen 3854 m2- es területen 80 m2-es családi ház 25 ...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (32645776)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1534 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegyében, Kecelen kínálok eladásra egy két épületből álló családi házat. Az 1950-es évek végén épült, 95 m2-es, ...
35 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátmonostori családi ház hirdetés (34246413)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 4
Bátmonostoron eladó 100 m2-es, családi ház 45 m2-es üzlethelyiséggel, nyári konyhával, pincével, 1224 m2 telekkel. Vegyes szere...
16 500 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (24439774)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 5
Tiszaalpáron, 104, 2 nm családi ház eladó. a téglából épült, nagyon jó állapotú ingatlan, közel a központhoz, egy csendes utcáb...
26 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (26334754)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben épül...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (21812723)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét Rendőrfaluban, 50m2-es, 2 szobás, földszinti, akadálymentesített sorházi lakás, kis udvarral, kocsibeállóval, kis kon...
29 900 000 HUF
598 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (47869765)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Kiskunhalas Bükkönyös városrészében eladó két ház egy telken. a főépület 56 m2, melyben 2 szoba, egy fürdősz...
24 900 000 HUF
444 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (56239744)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 180 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske Abszolut városközpontjában, csendes, belsőportás, megosztott telken, de külön kerttel, külön bejárattal, elkülönült...
32 500 000 HUF
451 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fajszi családi ház hirdetés (64373327)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 3
Fajsz nyugodt, mégis könnyen megközelíthető részén kínáljuk eladásra ezt a 95 m²-es, teljes körűen felszerelt családi házat, am...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (48347814)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 335 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 70 m²-es, kétszintes, téliesített, tégla építésű nyaraló lakiteleken 335 m²-es telken, csendes utcában, jó szomszédsá...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (76957397)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
Több lehetőséget kínáló ingatlan eladó Lakiteleken! Eladó Lakiteleken egy 1165 m²-es telken fekvő, több célra hasznosítható ing...
33 500 000 HUF
471 830 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (97974923)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői:- 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, fü...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsáki családi ház hirdetés (93344417)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy napfényes, jó állapotú tégla építésű családi házat Izsák szívében. a 10x11...
29 900 000 HUF
276 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (43784822)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Otthon kínálatában eladó egy klasszikus Kádár-kocka jellegű családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, az...
26 900 000 HUF
358 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (87477779)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 683 m2
Szobaszám: 4
Eladó nagy családi ház Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, közel a központhoz, sarki telken, kizárólag az OTP Ingatlanpont kíná...
23 990 000 HUF
171 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.