Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig (1072 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 072 db
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (54224436)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Kózház utcában eladó nappali+3 szobás családi ház! Legfontosabb paraméterei: - Teljesen elkerített - Frissen fel...
15 500 000 HUF
206 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (48498843)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Kunbaja, 110 nm-es családi ház eladó. a tégla falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha, étkező, kam...
22 990 000 HUF
209 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai családi ház hirdetés (92343727)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy jó állapotú családi házat Baja csendes környékén, a Petői Szőlők utcában. A ház 88 m² alapterületű, és h...
27 990 000 HUF
318 068 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (22197854)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1786 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sükösdön – természetközeli környezetben! Bács-Kiskun vármegyében, Sükösdön eladó egy 1990-ben épült, 90 m²-...
28 000 000 HUF
311 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79448717)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 307 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kecskeméten a Rávágy tér közvetlen közelében található, önálló, felújított családi HÁZ! Az ingatlan 2 külön nyíló szobá...
28 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (83467571)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun vármegyében Baján eladóvá vált egy majdnem 85 m2-es családi ház. Az ingatlan 1 hálószobából, 1 nappaliból, 1 konyha...
32 500 000 HUF
386 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (25573722)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk, Baján, a Katonavárosban, 84m2-es, 3szobás, téglaépítésű, családi házat. Fűtése: konvektor és kettő fatüzel...
33 000 000 HUF
392 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (57742587)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladásra kínálok Baja egyik legkedveltebb részén, Alvégen egy belső kétszintes családi házat! Eladó családi ház Baja, Alvég (...
33 900 000 HUF
423 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (78236387)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
Kiskőrös Okolicsányi utcában, 747 m2 telekterületen 94 m2-es, három szobás, felújítandó családi ház eladó! Építés éve:1960; B...
28 200 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (36378758)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3589 m2
Szobaszám: 3
Solton 3 szobás, felújítandó családi ház eladó! Az ingatlan felújítása elkezdődött, de még nincs lakható állapotban. Jellemző...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi házrész hirdetés (44234722)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 1
Kiskőrös központjában eladásra kínálok egy 35 m2-es, jó adottságokkal rendelkező házrészt, amely kiváló lehetőség első lakásnak...
14 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (41366386)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
28 200 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskőrösi családi ház hirdetés (47339447)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 3
28 200 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (72496337)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal, beton a...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (32489229)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 90 nm-es családi ház Baján – Homokváros, Róka utca Baja közkedvelt, nyugodt homokvárosi részén, a Róka utcában kínálunk ...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (77744829)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 1
Csendes alvégi utcában eladó kis házrész saját udvarral. Baja Alvég városrészének nyugodt, csendes utcájában eladó egy 36 m²-es...
16 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (33723725)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1227 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas, hangulatos családi ház Nagybaracskán vízpart közelében! Nagybaracskán, csendes, rendezett utcában, a vízpart közel...
18 000 000 HUF
128 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (96667473)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2336 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú családi ház eladó Bácsalmáson – nagy telekkel Bácsalmáson, a szerb határ közelében kínálom megvételre ezt a kiváló...
7 800 000 HUF
121 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.