Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig (1409 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Bács-Kiskun megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 409 db
Eladó Garai családi ház hirdetés (55134783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Bács-Kiskun megye Gara településen, 2020-ban felújított, 100+32 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan beton alapra épült, tégla ...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (63563514)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Vármegyében, Mélykúton két generációs családi ház eladó! Az ingatlan 181nm, mely 495nm -s telken helyezkedik el. Fa...
24 900 000 HUF
137 569 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bajai házrész hirdetés (11866273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Baján azonnal költözhető, tehermentes! -60 M²-es házrész-270 m² saját telekkel-2 szoba + étkező-konyha + fürdő + ...
22 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (95746941)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 2160 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Csávolyon 113 m2es családi ház eladóA főút mellett elhelyezkedő ingatlan az 1940-es években épült vegye...
15 800 000 HUF
139 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (73389663)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun Vármegyében Bácsalmáson kétszintes családi ház eladó. Bácsalmás központjában eladásra kínálok egy 150 m2 es kétszin...
29 490 000 HUF
196 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Garai családi ház hirdetés (79956933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 3755 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun megye Gara településen eladó egy hangulatos családi ház nagy telekkel. Az ingatlan 149 négyzetméteres alapterülette...
17 700 000 HUF
118 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tataházai családi ház hirdetés (22428832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun megye Tataháza, felújítandó, 124 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, kony...
5 799 000 HUF
46 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (59617394)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, központhoz közeli részén 152 nm-es családi ház beépített tetőtérrel eladó. Az ingatlan 1984-ban ép...
29 900 000 HUF
196 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (21515714)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, azonnal költözhető,  112 m2-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanba megtalálható kettő...
15 990 000 HUF
142 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83398432)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1709 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Mártírok útján a városhoz közeli elhelyezkedéssel, eladó egy 50 m2-es felújítandó ház. -Belterületi ingatlan, m...
21 400 000 HUF
428 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunbajai családi ház hirdetés (96749926)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1132 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun Vármegyében Kunbaján családi ház eladó. Az ingatlan 81nm az 1950-es években épült, de 1987-ben hozzáépítés illetve ...
11 000 000 HUF
135 802 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tompai családi ház hirdetés (39856733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1924 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Bács-Kiskun Vármegyében Tompán egy családi házat. Az ingatlan 45nm-es és 1924 nm-es telken helyezkedik el, és ...
11 990 000 HUF
266 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (39236323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1597 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Dunavecsén, nagy telekkel! Dunavecsén, egy 1597 m²-es, tágas telken áll ez a 110 m² alapterületű, vegyes fa...
37 000 000 HUF
336 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti családi ház hirdetés (49749638)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 3
Soltvadkerten a Bócsai úton, 1119 m2-es telekterületen elhelyezkedő, 3 szobás, központi fűtéses, részben felújított családi ház...
21 900 000 HUF
243 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (33395233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baján, Alvégen, kedvelt helyen megvételre kínálunk egy 1970-es években épült, száraz, tégla építésű családi házat, 1-állásos ga...
37 900 000 HUF
445 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (88758155)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 4
Bácsbokodon eladó egy 115 nm- es emeletes családi ház, 60 nm- es szuterénnel, napelemmel! a házat kívülről teljesen felújítottá...
38 900 000 HUF
338 260 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (44373972)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 2120 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megyében Tiszakécskén, Tiszabög városrészén, aszfaltos utcában kínálunk megvételre egy kivett lakóház, udvar megnev...
8 000 000 HUF
101 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37444582)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 1727 m2
Szobaszám: 4
Az ingatlan elhelyezkedése Az ingatlan Kecskemét, Máriahegyen található a város északi, fejlődő részén. Közvetlen környezetében...
40 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (79545931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Sükösdön! Sükösd kedvelt részén kínálok eladásra egy 1991- ben épült könnyűszerkezetes kétszíntes nagyon taka...
32 900 000 HUF
365 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai házrész hirdetés (54789587)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 2
Baja belvárosában 41 m2-es 2 szobás udvari lakás polgári stílusú társasházban eladó. a rendezett társasházban összesen 9 lakás ...
18 000 000 HUF
439 024 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?