Eladó ház Bács-Kiskun megye (4975 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 975 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (93649323)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2
Telekterület: 9386 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Kecskemét-Hetényegyháza Miklóstelepi részén eladásra kínálunk egy tégla építésű, hőszigetelt, 2004-es évben épült, 262nm-es has...
119 900 000 HUF
525 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (23581341)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 4
Kiváló műszaki tartalommal, nappali + 3 szobás családi ház eladó Ballószögön! Jellemzői: Tégla építés 975 m2 telek 96 m2 lakó...
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (83742745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 4
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (53649812)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 4
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (71372497)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 975 m2
Szobaszám: 4
Fedezze fel új otthonát Ballószögön! Ezt a nappali + 3 szobás, tégla építésű családi házat, amely a 2025 novemberi átadásra vá...
84 900 000 HUF
884 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39534248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 5313 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméten bekerített, erdősített telken egyszintes családi ház eladó! a város kivezető szakaszán, a főúttól erdősávval bekerí...
95 000 000 HUF
708 955 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (49339663)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 848 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 9
Hetényegyházán az új elkerülő közvetlen közelében eladó, egy különleges ingatlan, raktárakkal, irodákkal és családi házzal, üzl...
109 900 000 HUF
129 599 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39326444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 4
Vacsiköz szélén eladó egy csodálatos környezetben lévő energiatakarékos 147 m2 hasznos alapterülettel, dupla garázzsal borospin...
169 900 000 HUF
1 155 782 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (41968617)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 372 m2
Szobaszám: 7
Otthon vagy befektetés!Eladó kecskeméten a vacsiközben nappali+7 szobás 3 szintes családi ház!Befektetésnek is kiválló mert 12 ...
145 000 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73343847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 255 m2
Szobaszám: 3
* Akár 511-nm építési teleknek is *Kecskemét belvárosában, forgalommentes kis utcában, felújítandó vagy bontandó külső portás c...
39 900 000 HUF
420 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (81934533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 4
Eladó nappali + 4 szobás családi ház, 80 nm-es raktárral katonatelep nyugotd utcájában!Legfontosabb paraméterei röviden:- 1127 ...
89 900 000 HUF
599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (82954364)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag a Duna House kínálatában! Kecskemét belvárosában eladó felújítandó vagy bontandó családi ház. Jellemzők:-364 nm-es te...
54 000 000 HUF
635 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (64939482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 310 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
Lehetőségek tárháza Kecskemét kedvelt részén! Mária városban eladó tágas, igényesen kialakított családi ház, üzlethelyiséggel (...
139 000 000 HUF
448 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (83936654)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 3
Bugac csendes utcájában dupla telken családi ház eladó! Jellemzők: - 3 szoba, konyha, fürdőszoba, spájz, - összkomfortos ( víz,...
17 900 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (55221243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 6
Kivételes ajánlat a Petőfivárosban! Eladó Kecskeméten a Petőfiváros egyik legjobb utcájában található 1995-ben teljesen felújít...
119 000 000 HUF
540 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (46252594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 846 m2
Szobaszám: 3
Kecskemét- Hunyadivárosban, eladó egy kiváló elhelyezkedésű, kényelmes életteret nyújtó családi ház. Az ingatlant 1980-ban, 846...
93 000 000 HUF
664 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (34979943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 98 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Belvárosában 3 szintes, pincés, nappali+3 szobás, 88nm-es családiház. Jellemzői:- központi gáz cirkó fűtésrends...
69 900 000 HUF
794 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39396297)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét belvároshoz közeli részén, nappali+3 szobás energetikailag korszerűsített családi ház, gondozás mentes kertel!A...
120 000 000 HUF
1 061 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32173143)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában keres kertes házat kis udvarrésszel, vagy vállalkozásra alkalmas ingatlant? a Petőfi Sándor utca közeléb...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (28378539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Kecskeméten, a Halasi úti kiskertekben, egy 780 m2-es telket a rajta lévő 45 m2-es kis házzal. a telek jelle...
28 999 000 HUF
527 254 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.