Eladó ház Bács-Kiskun megye (4975 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 975 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74584544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3+ 7 fél
Kivételes lehetőség a belváros PEREMÉN! Az ingatlan két részből tevődik össze: 2002-ben épült nappali+3 szobás családi ház és e...
259 000 000 HUF
973 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (44365329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó {Lajosmizse} {csendes}, {átmenő forgalomtól mentes} utcájában, {nappali+2 szobás}, {dupla garázsos} {180 nm-es családi há...
125 000 000 HUF
679 347 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (47339523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1506 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét Felsőszéktóban 1506 nm-es telken, új építésű, nappali + 3 szobás, nettó 90 nm-es családi ház prémium műszaki ta...
83 000 000 HUF
922 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (57584188)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 2272 m2
Szobaszám: 1
Kiváló befektetési lehetőség!Eladó Kecskemét legforgalmasabb bevezető útja mellett található üzlethelység, hosszútávra kiadva!A...
59 000 000 HUF
567 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Helvéciai családi ház hirdetés (34226893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 4
Árgarancia 410 Ft-os euró árig! ! ! Eladásra kínálunk egy nettó 90 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali + 3 hálós, prémium...
81 600 000 HUF
906 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (78523738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 6
Befektetők! Nagycsaládosok Figyelem! Kecskemét, Szeleifaluban 2 külön bejáratú ingatlan, 2 utcáról megközelíthető telken eladó....
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (85255733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Kivételes AJÁNLAT! Kecskeméten Úrihegy térségében kínálom eladásra ezt a gyönyörű parkosított területen lévő nappali+ 4 szobás ...
149 000 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunmajsai családi ház hirdetés (92654732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 502 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kiskunmajsa fő utcáján nappali+4 szobás tágas, világos családi ház, garázzsal 500 nm-es telken. Az ingatlan 1993-ban épül...
50 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (93159135)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 312 m2
Telekterület: 1575 m2
Szobaszám: 6
Eladó Keckeméttől 15 percre, ( Lajosmizsén ) 2002-es építésű, 1576 m2-es telken fekvő, összesen 310 m2 alapterületű, nappali+5 ...
200 000 000 HUF
641 025 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (52443637)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22436443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 308 m2
Telekterület: 607 m2
Szobaszám: 6
Eladó Kecskeméten a Petőfiváros csendes utcájában egy prémium minőségű családi ház. Jellemzők:-607nm-es telek-308nm-es ház -43-...
219 000 000 HUF
711 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerekegyházai családi ház hirdetés (34444849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1082 m2
Szobaszám: 3
Egyedi ajánlat! Ússzon, horgásszon, csónakázzon kedvére a saját taván! ELADÓ Kerekegyházán, 2019-ban épült, nappali+2 szobás cs...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (74864826)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 3148 m2
Szobaszám: 5
Gyönyörű környezetben, 3148 m2-es telken található otthon! Varázslatos hangulatú kert, rengeteg pompás virággal és növénnyel. K...
119 800 000 HUF
868 115 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai családi ház hirdetés (74479139)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Baján a belváros közelében. a telek 472 nm, az ingatlan alapterülete 95 nm. a fűtésről fa tüzelésű kályha és ...
47 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (85731551)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 252 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Hollandfaluban betonút mellett már épülő családi ház eladó! ​ CSAK nálunk KERESSE! Minimál stílusú ház eladó telekkel együtt!...
199 000 000 HUF
789 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti ikerház hirdetés (83263529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Petőfiváros újépítésű részén minimál stílusú ikerház eladó telekkel együtt! Kecskemét kedvelt helyén a Petőfivárosban eladó ú...
161 100 000 HUF
1 309 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (44383354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2142 m2
Szobaszám: 3
Fülöpszállás csendes utcájában, az 52-es főúthoz közel, 2142 m2 telken, 110 m2 lakóterületű, 3 és fél szobás, részben felújítot...
25 300 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (57794532)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó Lakitelek-Tőserdőn egy 30 nm-es, szigetelt, télen-nyáron lakható téglaház. Az ingatlanhoz egy 18 nm-es fedett terasz is t...
26 500 000 HUF
883 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37433734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában keres kertes házat kis udvarrésszel, vagy vállalkozásra alkalmas ingatlant? A Petőfi Sándor utca közel...
39 900 000 HUF
532 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakiteleki családi ház hirdetés (79427734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Eladó! Lakitelek- Tiszaalpár között, erdős környezetben egy 3 faházas nyaraló. A nyaralót földúton lehet megközelíteni, kövesút...
5 990 000 HUF
142 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Bács-Kiskun megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Bács-Kiskun megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.