Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 15 millióig (274 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 274 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (79994734)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2589 m2
Szobaszám: 2
Ár: 9, 9 Millió Forint Cím és Lokáció:Ózd, Egyház völgy. Ideális választás azoknak, akik csendes, zöldövezeti környezetben, m...
9 900 000 HUF
123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farkaslyuki ikerház hirdetés (94943832)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Eladó Borsod megyei Farkaslyuk községben 60 nm-es ikerház. Az ingatlan felújításra szorul. 3 Szoba, konyha, fürdőszoba található benne. Fűtése vegyes tüzeléssel megoldott. A szobák parkettával burkoltak. Megtekinteni előre egyeztetett időpontban lehetséges.
8 500 000 HUF
141 666 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Ózdi sorház hirdetés (73823369)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 1
Ár:2, 9 millió Ft Érdeklődni: +36-20-2002596 Leírás: Ózd-Somsályfőn kínálunk eladásra egy rendezett tulajdoni viszonyokkal rend...
2 750 000 HUF
61 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zádorfalvai családi ház hirdetés (17724843)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Szeretne egy olyan helyen élni, ahol a történelem és a természet harmóniája lenyűgöző, és mindezt egy igazi kisnemesi kúriában ...
11 350 000 HUF
103 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hangonyi családi ház hirdetés (76367447)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 980 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Borsod megyében Hangonyon, csendes nyugodt utcában egy 2 szintes felújítandó jó elrendezésű családi házat. 5 ...
14 500 000 HUF
111 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (33857444)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 5
Ózd, Somsály városrész – Nyugodt völgyben, panorámás kilátással várja új tulajdonosait ez a tágas, 4 szobás, jó állapotú család...
14 900 000 HUF
99 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornaszentandrási családi ház hirdetés (17843769)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3350 m2
Szobaszám: 3
Idilli Menekülés a Vidék Szívében! A szlovák határ közelében (Kassa 53 km, Rozsnyó 44 km, Miskolc 64 km), eladó egy kivételes...
13 500 000 HUF
123 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (48644773)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Érdeklődni a +3630 8399367-es telefonszámon lehet 9-19 óráig! Panorámás kilátás és két generációs lehetőség Ózd kedvelt részé...
13 900 000 HUF
126 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátai családi ház hirdetés (59589429)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 3
Sáta, Borsod-Abaúj-Zemplén megye nyugati részén, a Bükk-hegység varázslatos ölelésében kínálunk eladásra egy két különálló épül...
7 900 000 HUF
141 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ricsei családi ház hirdetés (26549637)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1803 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok egy 1803 m²-es telken található, régi parasztház jellegű ingatlant nagy udvarral és tágas kerttel. A ház jel...
4 000 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Izsófalvai családi ház hirdetés (64823342)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1052 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújítandó családi ház eladó Izsófalván, nyugodt környezetbenIzsófalván, az Építők útján, Kazincbarcikától mindössze 10 km-re ...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Homrogdi családi ház hirdetés (44626253)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1604 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 90 nm hasznos alapterületű 1+2 fél szobás családi ház Homrogd település központjában egy 1604 négyzetméteres telken. ...
15 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (49935578)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
Taktaharkány fő utcán 3 szobás családi ház eladó. a ház alkalmas lehet akár vállalkozásra is. Falusi CSOK igénybe vehető. Takta...
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói házrész hirdetés (69447585)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok egy 76 nm-es, tégla falazatú ingatlant, Szikszó bevárosában. Csendes, jól megközelíthető utca, kiváló lakó...
10 900 000 HUF
143 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisgyőri családi ház hirdetés (43294554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Kisgyőrben rendezett, csendes környezetben, a Keresztfalápa utcában egy felújítandó, 83 m2 -es, 2+1 fél szobás családi há...
7 900 000 HUF
95 180 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (93582733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 1394 m2
Szobaszám: 4
Eladó kétgenerációs családi ház Taktaharkányban – nagy telek, külön lakrész, összközműves! Taktaharkány csendes, rendezett ré...
9 900 000 HUF
84 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb ház hirdetés (58934254)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Miskolc–Tapolca szomszédságában, a Benedek-hegyi pincesoron kínálok megvételre egy felújítandó kis épületet Miskolc–Tapolca kö...
2 500 000 HUF
75 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaharkányi családi ház hirdetés (43782787)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1304 m2
Szobaszám: 3
7 490 000 HUF
74 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosújfalui családi ház hirdetés (26358517)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2