Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 983 db
Eladó Sátoraljaújhelyi házrész hirdetés (28362979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, az Aradi utca csendes részénEladásra kínálunk egy csodásan felújított, egyedileg átépített 64 nm-es, 3 szobás közös udvaros kertes házat, óriás pincével, és egy 375 nm-es parkosított kertrésszel. 25990000 Ft Referencia szám: hz029287
25 990 000 HUF
406 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcsai családi ház hirdetés (64337435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2226 m2
Szobaszám: 3
Karcsa Településen, a Rákóczy út központi részén Sátoraljaújhelytől 12 percreELADÁSRA kínálunk egy 86 nm-es lakórésszel rendelk...
14 990 000 HUF
174 302 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (62992934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Az OTP Ingatlanpont Kizárólagos forgalmazásában! Eladó Sajópüspöki községben közel a Szlovák határhoz, 1920-as években épült kú...
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (94523974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2195 m2
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon, az Észak-Kilián városrészben, lakóöveztben egy egyedi adottságokkal rendelkező építési telek. Önmagában az, ho...
32 990 000 HUF
471 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajópüspöki kastély hirdetés (85457162)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 3841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
12 200 000 HUF
75 308 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (24959544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
Zempléni hegység közkedvelt település Erdőbényén eladó egy kilencvenes években épült családi ház! Az épület alap illetve falaz...
36 300 000 HUF
427 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (53365613)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 839 m2
Szobaszám: 3
Tokaj csendes utcájában 80 nm es családi ház ELADÓ! Ingatlan főbb jellemzői:- építés éve 2000- 80 nm hasznos alapterület- tégl...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőhorváti családi ház hirdetés (62924784)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1752 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174481 hivatkozási számú erdőhorváti családi ház. Az ...
9 000 000 HUF
92 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodrogkeresztúri családi ház hirdetés (23538479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1455 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas családi ház a Dereszla-domb lábánál. a zsidó közösség ismert csodarabbija ezen a dombon került végső nyughelyér...
37 900 000 HUF
526 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőbényei családi ház hirdetés (58173593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
Zempléni hegység közkedvelt település Erdőbényén eladó egy kilencvenes években épült családi ház! Az épület alap illetve falaza...
36 300 000 HUF
427 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98337319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Eladó mezőcsáton 1262nm sarki telken régi családiház! 138Nm hasznos térrel, két aszfaltozott útról megközelíthető autó bejárat!...
20 000 000 HUF
144 927 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (28573337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Megvásárlásra kínálok Miskolc belvárosában, egy nettó 80 nm alapterületű, 2+2 félszobás, téglaépítésű, felújítandó szintes iker...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (25834223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 237 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Ózdon, eladó kétszintes 300 nm-es családi ház. a földszinten kb.100m2-es műhely garázs, valamint nappali, zuhanyzó került kialakításra. Az emeleten nappali, 2 szoba, konyha, fürdőszoba wc található. Az épület mögött kb.70m2-es műhely épült.
12 280 000 HUF
51 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkövesdi családi ház hirdetés (35954743)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesd nagyon jó utcájában, a belvárostól 5 perc sétára eladó egy 1959 m2-es belterületi építési telek, rajta bontandó vagy...
15 990 000 HUF
266 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóvadászi családi ház hirdetés (37999745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 4
Eladó Alsóvadász központjában egy két szintes, nettó 170 nm-es 4 szobás, jó állapotú, összeközműves családi ház. Az 1997-ban B3...
38 500 000 HUF
226 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (97493749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel Emőd fő utcáján ezt az egyedülálló ingatlanlehetőséget! Eladásra kínálunk egy 120 m2 nagyságú épületet, amely rem...
16 000 000 HUF
130 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Pálházai családi ház hirdetés (49357477)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1217 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173726 hivatkozási számú pálházi családi ház. Az elad...
22 900 000 HUF
327 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Putnoki családi ház hirdetés (22599457)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 942 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy polgári típusú családi ház Putnokon – tágas terek, galériázási lehetőség! Putnok településen kínáljuk megvételre ez...
12 990 000 HUF
133 917 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (56453573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
16 000 000 HUF
130 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szikszói családi ház hirdetés (31647861)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvásárlásra kínálunk szikszón, egy 105 nm-es, 2+1 szobás családi HÁZAT. Elhelyezkedése: - II. Rákóczi Ferenc utcában, frekv...
34 000 000 HUF
323 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal