Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig (983 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Borsod-Abaúj-Zemplén megye 40 millióig

Rendezés:

Összes találat: 983 db
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (84335244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 5
Eladó Ózd kertvárosi részén egy 150 nm-es, 2 szintes, nappali + 4 szobás, 7 éve teljeskörűen felújított kétgenerációs összkomfo...
19 900 000 HUF
132 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóörösi családi ház hirdetés (25613231)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
2 Szobás családi ház eladó sajóörösön Sajóörös csendes, nyugodt övezetében, a Bajcsy-Zsilinszky úton eladó egy 47.7 m2 hasznos...
9 900 000 HUF
210 638 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Hernádcécei családi ház hirdetés (54797569)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok a Zempléni-hegyek lábainál, Hernádcécén, 2 szobás, jó állapotú, 80m2-es, családi házat, 820m2-es telken. Az ...
9 990 000 HUF
124 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistváni családi ház hirdetés (79158451)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
A Zsóri Fürdő közelében Szentistvánon eladó--elcserélhető egy 3-szobás teljes összkomfortos kertes családi ház. Teljes közmű ipari áram van. Pár perc sétával minden létesítmény elérhető. a szocpol minden formájára alkalmas. Van orvos/2/ gyógyszertár. Posta.
31 000 000 HUF
221 428 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kácsi családi ház hirdetés (37325299)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 921 m2
Szobaszám: 3
Egertől kb. 20 Km-re egy igazán remek kis házat kínál irodánk eladásra, mely egy csendes kis zsák faluban található. Kács tel...
34 900 000 HUF
349 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Edelényi családi ház hirdetés (43583794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 6
Edelény csendes, nagyon jó utcájában kínálunk eladásra egy 6 szobás 2 szintes, akár nagy családosoknak is alkalmas vagy több ge...
33 900 000 HUF
141 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (56654315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Miskolcon a Mester utcában, egy 68 nm-es, két szobás, 780 nm-es telken elhelyezkedő családi házat. Az ing...
20 900 000 HUF
307 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ináncsi családi ház hirdetés (87546571)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Megvásárlásra kínálok Ináncs központi részén, a tavalyi évben teljeskörűen felújított 2 szobás, 74 nm-es családi házat. Az in...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Bogácsi családi ház hirdetés (74339684)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 766 m2
Szobaszám: 10
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172429 hivatkozási számú bogácsi családi ház. A 360m2-...
24 900 000 HUF
69 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárospataki családi ház hirdetés (57244833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 811 m2
Szobaszám: 3
Miskolci ingatlaniroda eladásra kínálja a 159333-as számú 137 m2-es 3 szobás társasházi lakást 2 lakásos családi házban tágas p...
24 900 000 HUF
230 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Répáshutai családi ház hirdetés (94711229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 843 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #163558 hivatkozási számú répáshutai családi ház. Az el...
25 500 000 HUF
318 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Miskolci családi ház hirdetés (34844498)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 364 m2
Szobaszám: 5
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #162952 hivatkozási számú miskolci családi ház. Az elad...
39 900 000 HUF
264 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentistvánbaksai családi ház hirdetés (45382354)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1142 m2
Szobaszám: 3
Szentistvánbaksa, 4 szobás, összkomfortos, tégla családi ház ELADÓ Az ingatlan a 3%-os, “Otthon Start Hitelprogram -nak megfele...
24 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykinizsi családi ház hirdetés (34183319)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 977 m2
Szobaszám: 3
Nagykinizs Fő u 54 szám alatt, 144 nm alapterületű, 3 szobás a közelmúltban épült családi ház eladó! A ház 121 nm fűtött lakót...
14 990 000 HUF
104 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perei családi ház hirdetés (72514535)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2661 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Leírás Eladó Borsod - Abaúj - Zemplén megyében, a Hernád völgye dombololdalán elhelyezkedő, az M3 autópályától 6-7 kilométerre ...
9 400 000 HUF
94 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Arlói családi ház hirdetés (37442773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 982 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Arlóban a Gagarin úton! Gyönyörű kilátással a Suvadásra! Tető tavaly cserélve, szigetelt padlás. 2 Szint kül...
17 000 000 HUF
170 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kácsi családi ház hirdetés (55323394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált családi házunk Kács településen, egy csendes kis zsák utcában, Dózsa György út 38sz. Ahol rendkívüli csend és nyug...
25 000 000 HUF
277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybarcai családi ház hirdetés (33994136)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Most még jobb áron! Nagybarcán, Kazincbarcika szomszédságában, a Kossuth utca 66 alatt eladó egy jó állapotú, 120 nm-es, csalá...
34 000 000 HUF
283 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (88239737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 3
Ózdon, a Bartók Béla utcában, 554 nm összközműves saroktelken eladó egy tehermentes, felújítandó állapotú, 125 nm hivatalos ala...
7 300 000 HUF
58 400 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tállyai családi ház hirdetés (97749453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1242 m2
Szobaszám: 3
Tokaj-hegyaljai történelmi borvidéken Tállyán 1974-75- ben épült családi ház eladó. a ház 1242 m2 telken helyezkedik el, nagy t...
21 990 000 HUF
249 886 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Borsod-Abaúj-Zemplén megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Borsod-Abaúj-Zemplén megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal