Eladó ház Csongrád-Csanád megye 45 millióig (847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Csongrád-Csanád megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 847 db
Eladó Szegedi házrész hirdetés (77978264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173734 hivatkozási számú szegedi házrész. Eladó egy 56 nm-es házrész, ...
44 990 000 HUF
803 392 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi házrész hirdetés (24256732)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174508 hivatkozási számú szegedi házrész. Eladó Szeged-Szőreg külterül...
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (17539233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172497 hivatkozási számú szegedi családi ház. Rendelje meg otthonát Ma...
28 450 000 HUF
646 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (15377559)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172545 hivatkozási számú szegedi családi ház. Rendelje meg otthonát Ma...
17 160 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37874831)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (42548933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (83478834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (75464366)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (63667442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tömörkényi családi ház hirdetés (72945863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1110 m2
Szobaszám: 2
Csongrád-Csanád vármegyében, Tömörkény szívében kínálok családi házat eladásra. a házban két tágas, világos szoba, fürdőszoba, ...
8 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (37767334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (44144657)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (35964648)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (48585891)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (53826921)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (77257637)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (46494452)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (73733433)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 4
Összeköltözőknek és befektetőknek egyaránt remek lehetőség Csongrád közkedvelt Tisztitelepi részén! Eladó egy teljes körűen fel...
39 000 000 HUF
354 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (75115948)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (54737222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kistelek központjában két épületes, nagy telkes családi ház eladó! Eladásra kínálunk Kistelek központi részén egy felújítandó...
25 900 000 HUF
327 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Csongrád-Csanád megye területén?