Eladó ház Csongrád-Csanád megye 45 millióig (847 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Csongrád-Csanád megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 847 db
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (85256711)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 178 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleken, a központhoz közel eladóvá vált ez az összesen 178nm-es, vályogtéglából épített, korábban üzletként üzemelő, erősen...
23 000 000 HUF
129 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ópusztaszeri családi ház hirdetés (79329349)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ópusztaszer központjához közeli csendes utcában 1400m2-es telken 85m2-es családi ház eladó. A ház magasított tégla alapra vály...
42 000 000 HUF
494 117 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (23698118)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kisteleken eladó 806m2-es összközműves telken felújítandó 100m2-es, magas tégla alapú vegyes építésű "Kádár-kocka" ház. Szerke...
27 900 000 HUF
279 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisteleki családi ház hirdetés (94744575)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kisteleki mellett 1800m2-es területen található 100m2-es felújítandó (tanya) ház + 2400m2 földterület eladó. Kistelektől 2, 5k...
11 900 000 HUF
119 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balástyai családi ház hirdetés (29438542)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balástyán, az őszeszéki tanya világban, csendes idilli környezetben, 100 m2-es 3 szobás családi ház, hozzá tartozó, gazdasági é...
43 000 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balástyai családi ház hirdetés (15335399)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balástyán, az autópálya felhajtótól 800m-re eladóvá vált ez az 1976-ban épült, 83nm-es, három szobás, fürdőszobás, konyhás csal...
37 900 000 HUF
456 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Röszkei családi ház hirdetés (99297164)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egy jópofa kis tanyát, hétvégi házat keres Röszke közelében? Ahol a világ zajától távol csak őzekkel, nyulakkal és fácánokkal t...
15 900 000 HUF
198 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (24273774)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (93847497)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában *** eladó Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy felújított 2 szobás családi ház! !...
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (62383222)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (97191674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (74979168)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy 55 nm-es belsőportás ház, amely ideális otthont v...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (33332643)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49336645)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Szentes egyik legnyugodtabb környékén egy kedves, 25 nm-es zártkerti ingatl...
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (73836334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 1
4 999 999 HUF
199 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79792465)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49879427)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (72763736)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
31 900 000 HUF
580 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (46245955)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 4
**Sándorfalván nagy telekkel rendelkező családi ház eladó** Csongrád-Csanád vármegye, Sándorfalva belterületén kínálunk megvét...
25 000 000 HUF
297 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (99723674)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Csongrád-Csanád megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Csongrád-Csanád megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal