Eladó ház Dunakanyar (2262 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 262 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (44752392)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy kétszintes, felújított családi Villát Költözhető 3 hónapon belül! Ha szereti a pazar kilátást, a csende...
190 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (68556733)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 4
Eladó Budakalász Ófaluban, a városközponttól sétatávolságnyira, Budapesttől 5 perc autóútra egy  96 m2-es, délnyugati fekvésű,...
84 990 000 HUF
885 312 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38299871)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 380 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladó panorámás családi ház Szentendrén Luxus kivitelben! A ház 2024-ben épült, készültsége 95%-os, átadás 2025 március. A ...
539 000 000 HUF
1 418 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (73647332)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Leányfalun, édeni környezetben újépítésű, Önálló CSALÁDIHÁZAT! Ha szereti a csendet, a panorámát és a Duna k...
119 000 000 HUF
991 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (98274744)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 5
Exklúzív villa épület elvehetetlen KÖRPANORÁMÁVAL! ! ! Eladó 1200 nm-es telekre épült, amerikai - konyha, 4 szoba, 3 füdőszob...
900 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (38544928)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 230 m2
Telekterület: 1085 m2
Szobaszám: 5
Eladó Szentendren, Pismány-hegyen 1085nm-es telken netto 230nm-es 3szintes, 5szobás luxus családi villa! Az ingatlan magas mi...
369 000 000 HUF
1 604 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei ikerház hirdetés (83334451)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Alacsony rezsi, csodás panoráma, igényes minőségi kivitelezés! Szentendre Rózsadombján, Pismány hegyen, 2020-ban épült, 5+1 f...
179 000 000 HUF
1 217 687 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (86357543)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
Dunakeszin, családi házas környezetben kínálok eladásra, egy 790 nm-es telken elhelyezkedő 180 nm-es nappali + 3 szobás, földsz...
250 000 000 HUF
1 388 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (99957246)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1124 m2
Szobaszám: 1
Verőce egy egyedi kilátást nyújtó részén eladó egy 40nm-es - 6nm-es terasszal - nyaraló - a tulajdoni lap szerint lakóépület. A...
46 900 000 HUF
1 019 565 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (36359363)
63 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 6
Szentendrén a Boldogtanyai részen eladó egy 195 m2-es ház + 40 m2-es fedett terasz, + 22 m2 garázs! Panorámás kilátás! Riasztó!...
159 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci ikerház hirdetés (75246534)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 4
Vácott új építésű ikerház eladó régi Deákvár közelében, a belvárostól nem messze, önálló telkekkel (használati megosztással) me...
104 820 000 HUF
1 218 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui kastély hirdetés (54624847)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 898 m2
Szobaszám: 5
Amerikai állom. . . . . . Ház! ! ! Eladó Panorámás Családi Ház Leányfalun Télikerttel, Nagy Terasszal, 3 Szinten! Leányfalu...
275 000 000 HUF
1 074 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (38285445)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 340 m2
Telekterület: 1416 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy különleges otthon a Dunakeszi-Alagi villanegyedben ahol a csend találkozik a történelemmel Eljött az a pillanat, amik...
199 000 000 HUF
585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (93277343)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 441 m2
Szobaszám: 3
Felsőgödön kiváló lokáció, remek adottságú ingatlan. Csendes mellékutcában kínálunk megvételre egy átlagos állapotú, nappali ...
90 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi ikerház hirdetés (92659993)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Dunakeszin eladó egy teljesen újjáépített, kétgenerációs, 6+1 félszobás családi ház! Dunakeszi Alagon, kertvárosias övezetben...
229 000 000 HUF
1 431 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui ikerház hirdetés (15254255)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 386 m2
Szobaszám: 3
Eladó egyedülálló hangulatú kis ház Leányfalun, panorámás kilátással és úszómedencével Leányfalu csendes, erdő közeli részén k...
68 900 000 HUF
984 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (48953649)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél, 361 nm-es telekkel. a ház alapterülete: 85 nm....
49 900 000 HUF
587 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi házrész hirdetés (94433833)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Göd-felső csendes részén, zöldövezetben eladó, egy 1988-ben épített ikerház fél felső szintje, 250 nm-es telekkel. a ház alapte...
43 000 000 HUF
767 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (44523244)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 743 m2
Szobaszám: 7
Beszámítunk kisebb lakást vagy házat Dunakeszin! Eladóvá vált Dunakeszi Alagliget lakóparkjában, a Tesco közelében, egy kiváló...
180 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (56974483)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Ritkaság! Közvetlen vízparti családi HÁZ! Karnyújtásnyira Bp III. kerületétől, Budakalász üdülőövezetében, (Üh-H) csendes asz...
99 900 000 HUF
1 387 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való házat a Dunakanyarban?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal