Eladó ház Érd 60 millióig (37 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Érd 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 37 db
Érden további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Érden
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
19 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (25295479)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd kedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kínálu...
54 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi ikerház hirdetés (93549879)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd közkedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kín...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
21 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58949126)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 2
Érdligeten, a Zsitva utcában kínálunk megvételre egy 736 nm-es telken lévő 60 nm alapterületű felújítandó önálló, összközműves,...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37834399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. A ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak ren...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47813794)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részén Érd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy ...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34494253)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 1
Eladó Érd, Fenyves-parkváros, nyugodt kertvárosi lakó övezetében egy 821 nm-es telek, rajta egy 45 nm-es, felújítandó/bontadó t...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (88389993)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29794654)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 6
Érden Sasváros részén, rendezett aszfaltos utcában eladó egy felújítandó, de költözhető 155nm-es családi ház. Az ingatlan alapj...
55 000 000 HUF
354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37482437)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1369 m2
Szobaszám: 1
Érden, Ófaluban női neves utcák egyikében eladó, egy kb 30nm-es kis ház, mely szobából, és konyhából áll. Az téliesített könnyű...
37 900 000 HUF
1 263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (45372533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (69794927)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67794184)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Leírás MÉLYEN ár alatt új építésű ikerház eladó érden, nyári BEKÖLTÖZÉSSEL! ! Érden természetvédelmi terület mellett, eladó e...
54 000 000 HUF
794 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53994744)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 2
Érd, Istvántelepen 2 szobás, felújítandó ház eladó! -760 Nm-es összközműves telek-melléképület garázsnak, vagy műhelynek. . -As...
49 900 000 HUF
959 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94753418)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (18986487)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67234427)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, földh...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való eladó házat Érden?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Eladó ház Érden 60 millióig? A tökéletes családi otthon megtalálása nem mindig könnyű, de Érden most egyszerűbb dolgod lehet – itt találhatók az eladó Érdi házak (családi házak, sorházak, ikerházak és kastélyok). Pest megye egyik élhető városaként Érd ideális választás azoknak, akik családi házat keresnek kellemes környezetben. A helyi ingatlanpiac széles kínálatot nyújt a nyugodt, kertes otthonokat kedvelők számára. A város gyorsan elérhető innen, így ideális választás azoknak, akik kertes házban élnének, de Budapesthez közel maradnának. Tudod már, milyen ház lenne az ideális? Szűkítsd a keresést alkategóriával, hogy célirányosabb találatokat kapj.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó ház hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a főoldalra, ahonnan kiindulva minden ingatlan hirdetést könnyen megtalálhatsz. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok Érd aloldalt, ahol az összes eladó Érdi ingatlant megtalálod, vagy térj vissza az eladó ingatlanok oldalra. Ha nem kifejezetten csak Érden keresel eladó házat, akkor érdemes körül nézned az eladó ház Pest megye oldalon is. A megyeszékhelyek nagyon vonzók az ingatlan keresők körében. Javaslom, hogy nézz körül az eladó ház Budapest oldalon. Ha mégis inkább albérletet keresel Érden, akkor az albérlet Érd oldalon nézelődj. Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlanok: tulajdonostól eladó ingatlan Érd.