Eladó ház Érd 70 millióig (97 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Érd 70 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 97 db
Érden további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Érden
Eladó Érdi ikerház hirdetés (13438348)
1 órája a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 2
Érdliget virág nevű utcájában kellemes helyen eladó egy nettó 44 nm-es ikerházi lakás. Az önálló helyrajzi számon nyilvántarto...
35 000 000 HUF
514 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (25295479)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd kedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kínálu...
54 000 000 HUF
843 750 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi ikerház hirdetés (93549879)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag készpénzes vásárlók RÉSZÉRE! #Nemfix3% Érd közkedvelt Dombosváros részén, a Fundoklia-völgy közvetlen közelében kín...
56 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (63497592)
3 órája a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Érd központi részén kínálunk megvételre egy 50 nm-es, szerkezetkész, befejezésre váró házat, 954 nm osztatlan közös tulajdonú, ...
31 500 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (58949126)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 736 m2
Szobaszám: 2
Érdligeten, a Zsitva utcában kínálunk megvételre egy 736 nm-es telken lévő 60 nm alapterületű felújítandó önálló, összközműves,...
59 900 000 HUF
998 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37834399)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. A ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak ren...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (47813794)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részén Érd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy ...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (15355457)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nm Érd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél ik...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34494253)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 821 m2
Szobaszám: 1
Eladó Érd, Fenyves-parkváros, nyugodt kertvárosi lakó övezetében egy 821 nm-es telek, rajta egy 45 nm-es, felújítandó/bontadó t...
54 900 000 HUF
1 220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (34494329)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 870 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosvárosban – Azonnal Költözhető Ikerház Fél! Érd kedvelt, nyugodt részén, Dombosvárosban eladó egy kiváló adottságokk...
67 000 000 HUF
511 450 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (31954437)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központjában – 65 nm, kiváló elosztás, klímás, jó közlekedéssel Érd közkedvelt, központi részén kínálunk...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (73975283)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt, jól megközelíthető központi részén eladó egy 65 nm-es, jó elosztású ikerházfél. a ház praktikus kialakítású, világ...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (34457938)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 3
***Eladó bontandó vagy FELÚJíTANDÓ ház telekkel Érd VÁROSKÖZPONTBAN*** Érd központjának kedvelt kertvárosi részén, mindkét vas...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23472427)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 3
Eladó bontandó vagy felújítandó ház telekkel Érd VÁROSKÖZPONTBAN Érd központjának kedvelt kertvárosi részén, mindkét vasútállo...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (49643736)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (54489134)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 3
Eladó bontandó vagy FELÚJíTANDÓ ház telekkel Érd VÁROSKÖZPONTBAN Érd központjának kedvelt kertvárosi részén, mindkét vasútállo...
69 900 000 HUF
678 640 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (88389993)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 2
Érd közkedvelt Vincellér városrészében, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában kínálunk megvételre egy 508 nm-es építési te...
49 900 000 HUF
891 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (75354797)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 3
Érden, Érdliget központi részén eladó egy klasszikus kádárkocka típusú családi ház! A 100 m2-es ingatlan egy 473 m2-es, sík f...
64 900 000 HUF
649 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43939941)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Befektetési lehetőség Érd Ófaluban, beruházóknak, befektetőknek, bevállalósoknak - Ne maradjon le! Fedezze fel Érd Ófalu szél...
62 000 000 HUF
375 757 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (48344777)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2