Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Máriakálnoki ikerház hirdetés (52849434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177313 hivatkozási számú máriakálnoki ikerház. Mosonmagyaróvá...
60 500 000 HUF
975 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszentjánosi családi ház hirdetés (74572344)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 4
Remek ajánlat! Kulcsrakész ház hőszivattyús fűtéssel eladó! Nagyszentjánoson, az Erdőszél Lakóparkban 813 nm-es telken 84, 01...
79 900 000 HUF
951 190 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Undi családi ház hirdetés (41799534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1090 m2
Szobaszám: 2
Undon kiváló állapotú tornácos parasztház kedvező áron eladó! Győr-Moson-Sopron vármegyében, Undon, az osztrák határtól mindö...
40 000 000 HUF
476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakonyi családi ház hirdetés (73753669)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 4208 m2
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében Büktől 5 km-re, Csepregtől 3 km-re és az osztrák határtól mindössze 10 km-re található Szakony te...
8 490 000 HUF
84 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (42449277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál egy -Győrújbarát kedvelt utcájában található, a nyolcvanas évek elején épült ...
84 900 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (39386593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 6
A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál egy szabadon álló, nappali + 5 szobás ikerházat Ménfőcsanak nyugodt, családia...
132 000 000 HUF
1 233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (23399794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 6
A bip Ingatlanközvetítő Iroda értékesítésre kínál egy kiváló adottságokkal rendelkező, parkosított telken elhelyezkedő családi ...
179 000 000 HUF
1 209 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri sorház hirdetés (42746997)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 441 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Vállalkozók figyelem! Október 6. -Tól elérhető a Széchenyi Beruházási Hitel Max, fix 3%-os hitel, 10 évre, akár 500 M Ft hitelö...
358 000 000 HUF
811 791 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszigeti családi ház hirdetés (97819537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kunsziget, Győr-Moson-Sopron Vármegye, Nappali + 3 szobás, 95 nm-es könnyűszerkezetes családi ház 542 nm-es telekkel eladó. A...
92 000 000 HUF
968 421 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (48548544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Győr, Révfalu, Nappali + 5 szobás, 260 nm-es családi ház 990 nm-es telekkel eladó. A tégla építésű családi ház 1995-ben épült...
265 000 000 HUF
1 019 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (37599372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1680 m2
Szobaszám: 5
Eladó luxusvilla Győrújbaráton – álomotthon mediterrán hangulattal, wellness szolgáltatásokkal, városi közelséggel Győrújbarát ...
210 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (12487489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrújbaráti családi ház eladó – panorámás, 3 szintes otthon nagy telekkel és melléképülettel! Eladó Győrújbarát csendes, pan...
84 900 000 HUF
554 901 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (37454194)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Győr-Szabadhegy újépítésű részén eladó egy 2023-ban épült, belső kétszintes, 210 m2-es, 4 szoba + 2 nappalis, amerikai konyhás,...
194 900 000 HUF
928 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (76894436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1920-ben épült, 2013-14 évben teljeskörű felújításon átesett, 200 m2 ös...
140 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szili családi ház hirdetés (27843774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 11
Rábaköz szívében, Csornától 16 km-re, Szilben eladó egy 1990-ben épült, 360 m2 alapterületű villaépület, mely 1995-ben került ú...
180 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri ikerház hirdetés (87155294)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Nagycsaládosok, vállalkozók, befektetők, figyelem! Győrszentiván központhoz közeli részén, két külön lakrészből álló ikerház e...
129 990 000 HUF
619 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri ikerház hirdetés (23245433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Győrtől 13 km-re, Pér csendes utcájában kínálom eladásra ezt a 742 nm-es telken fekvő 110 nm alapterületű ikerházat. Műszaki ...
82 634 000 HUF
751 218 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri ikerház hirdetés (53374779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győrtől 13 km-re, Pér csendes utcájában kínálom eladásra ezt a 491 nm-es telken fekvő 88 nm alapterületű 3 szoba + nappalis ike...
68 122 000 HUF
774 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói családi ház hirdetés (36363335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Győr – Moson – Sopron – Vármegye, Győrtől 15 perc távolságra lévő Koroncón négy szobás családi ház eladó! a tégla falazatú mass...
76 000 000 HUF
510 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonszentmiklósi házrész hirdetés (35854362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Különleges lehetőség! Győr – Moson – Sopron – Vármegye, Győrtől, Mosonmagyaróvártól 20 km távolságra, Mosonszentmiklóson, új ut...
21 800 000 HUF
363 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Győr-Moson-Sopron megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Győr-Moson-Sopron megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.