Eladó ház Győr-Moson-Sopron megye (1692 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 692 db
Eladó Hegyeshalomi családi ház hirdetés (43434739)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 1199 m2
Szobaszám: 6
A Best of Ingatlan iroda eladásra kínálja Hegyeshalom csendes részén, 1199 m2-es telken épült, 184m2-es, 2 nappali + 4 szobás, ...
165 000 000 HUF
896 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (83342424)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Örökpanorámás, új építésű Családiház GYŐRÚJBARÁTON EGYEDÜLÁLLÓ lehetőség kínálkozik Győrújbaráton: új építésű, örökpanorámás cs...
205 000 000 HUF
1 322 580 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (42331779)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3071 m2
Szobaszám: 4
Családi ház nagy telekkel! Győrtől 10 km-re Börcs településen eladó egy 78 nm-es 3 szoba + nappalis családi ház! a telek hatalm...
49 000 000 HUF
628 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrsági családi ház hirdetés (33531935)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #173368 hivatkozási számú győrsági családi ház. ! ! ! Nyári akci...
89 900 000 HUF
977 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (87931761)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 187 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176203 hivatkozási számú győri családi ház. Exkluzív prémiump...
189 000 000 HUF
1 010 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (23834585)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 229 m2
Telekterület: 1029 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Győr-Víziváros családi házas övezetében egy 229 nm-es alapterülettel rendelkező, olasz mediterrán stílusú há...
299 000 000 HUF
1 305 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rábapordányi családi ház hirdetés (79722854)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2699 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rábapordány központjába található, 1952- 1960 között épült 110 nm- es felújítandó tégla családi ház, 2699 nm telken. Szerkezeti...
30 000 000 HUF
272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsirai családi ház hirdetés (58337959)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
Zsirán (Győr-Moson-Sopron) a lutzmannsburgi fürdő Sonnentherme közelében hat apartmanból álló szálláshely eladó. a telek 900 m2...
110 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (77484233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 225 m2
Telekterület: 775 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #171142 hivatkozási számú győri családi ház. Győr-Szabadhegy f...
179 900 000 HUF
799 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (55332573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 245 m2
Szobaszám: 4
Lido Home győri irodája eladásra kínál egy családi házat Győr újváros RÉSZÉN! Kivételes befektetési lehetőség Győr szívében! ...
48 000 000 HUF
417 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tényői ikerház hirdetés (84437774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3282 m2
Szobaszám: 3
A lido home irodája eladásra kínálja ezt a tényői téglaépítésú házat! Győrtől mindössze 18 km-re található 3282 m2. -Es gondozo...
37 500 000 HUF
535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrszemerei családi ház hirdetés (93259339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 228 m2