Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 373 db
Eladó Körösszakáli családi ház hirdetés (85374453)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Körösszakál közkedvelt részén egy 82 m2-es, vegyes falazatú, beton alapon álló családi házat, amely egy tágas...
19 000 000 HUF
231 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33877478)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Eladó zártkerti ingatlan Debrecen–Bánk csendes, nyugodt részén! Debrecen-Bánk kedvelt, nyugodt zártkerti övezetében eladó ing...
25 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Polgári családi ház hirdetés (32497543)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Polgár egyik legkedveltebb, nyugodt részén, az Újtelep utcán eladó egy 70 m2-es családi ház, hatalmas, 1600 m2-es telekkel. A ...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (53394747)
7 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 3860 m2
Szobaszám: 2
Debrecen vonzáskörzetében, Létavértes központjában eladó egy szerkezetileg jó állapotú, vegyes falazatú 2 szobás családi ház, ...
23 900 000 HUF
306 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (75949149)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház garázzsal, felújított nyílászárókkal-per-és tehermentes! Eladásra kínálunk egy 2 szobás + 1 félszobás, jó elo...
19 000 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonszegi családi ház hirdetés (75396449)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Bakonszeg központjában 60m² családi ház, 1800m² telekkel, sok mellék épülettel. Összközművesített. Gázcsonk az udvarban. Az utca aszfaltos.
6 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (97859943)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2878 m2
Szobaszám: 2
Hajdúsámson csendes, zöldövezeti részén a Buzogány utcában, kínálunk megvételre egy 64 m²-es, felújítandó családi házat, amely ...
17 500 000 HUF
273 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (49527572)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 396 m2
Szobaszám: 4
Tiszacsege központjához közel, csendes, nyugodt mellék utcában ajánlok egy szerkezetkész lakóházat. A kivitelezés elkezdődött,...
9 900 000 HUF
76 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (63554412)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdú-Bihar megyei Komádiban egy 2 szobás felújítandó Polgári Ház. Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, a köz...
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (14637333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1218 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány egyik nyugodt utcájában, a Jókai utcában kínálunk megvételre egy 80 m2-es, háromszobás családi házat, amely 1218 m...
17 700 000 HUF
221 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biharkeresztesi családi ház hirdetés (45375833)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2029 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Biharkeresztes közkedvelt részén egy szobából álló, vályogból épült tégla alapon lévő 48 négyzetméteres bonta...
15 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (18347294)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk családi lakóházat Hajdú-Bihar vármegyében Komádiban a Jókai utcába. Az ingatlan jól megközelíthető lakóövezet...
15 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (35894299)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1162 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Hajdú-Bihar vármegyében, Szentpéterszegen, egy 53 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 1966-ban épült,...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (94544344)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Komádiban, üzleti lehetőséggel! Ez a komádi ingatlan igazán különleges választás, hiszen sarki telekre épül...
10 900 000 HUF
103 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (53366372)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdú-Bihar megye, Egyek településen eladásra kínálok egy központhoz közeli, 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan a 60...
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösszegapáti családi ház hirdetés (34538625)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2384 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Körösszegapáti csendes utcájában 1+1 félszobából álló, vályog falazatú 74 négyzetméteres családi házat, amely...
14 900 000 HUF
201 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pocsaji családi ház hirdetés (94554164)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Felújított vályogház eladó nagy telekkel Pocsajon, jó elhelyezkedéssel! Eladó Pocsaj csendes, aszfaltozott utcájában egy 1950...
13 800 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (33336349)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1299 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Hajdúszovát, Verestelep részén eladásra kínálok egy, 63 nm alapterületű, vályog falazatú családi házat. A...
14 500 000 HUF
230 158 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal