Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig (373 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 25 millióig

Rendezés:

Összes találat: 373 db
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (71545727)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 6537 m2
Szobaszám: 3
Egyedi lehetőség Zsáka fő utcájában! Eladó a 47. Sz. Főút mellett egy 6537 m2-es telken lévő, 3 külön nyíló szobás, 78 m2-es, ö...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váncsodi családi ház hirdetés (49779962)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Szeretettel ajánlom figyelmébe! +3630/749-88-26 A 1079 m²-es telken elhelyezkedő, 81 m²-es ház egyszerű, de őszinte alapot kín...
5 900 000 HUF
72 839 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (42768137)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1038 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hajdú-Bihar megye, Egyek településen eladásra kínálok egy központhoz közeli, 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan a 60...
10 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpi családi ház hirdetés (44359265)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 3038 m2
Szobaszám: 3
Hajdú-Bihar megyében, határhoz közel eső településen eladó egy nettó 120 nm-es, nappali+ 3 szobás, szerkezetileg jó állapotú c...
19 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (48857246)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sürgősen eladó – debrecen–bánkon! Debrecen Bánk városrészén eladó egy 690 nm-es telek, rajta lebontandó épülettel – ideális v...
3 900 000 HUF
130 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykereki családi ház hirdetés (87827194)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház Nagykerekiben – lehetőség otthonra és gazdálkodásra! Képzeld el, hogy egy nyugodt, mégis jól megközel...
24 900 000 HUF
249 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73795537)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó! Az ingatlan állapotát tekin...
14 000 000 HUF
241 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (44699414)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1797 m2
Szobaszám: 2
Derecskén, 62 nm-es családi ház 7 nm-es verandával eladó. Az ingatlan 1797 nm gazdálkodásra alkalmas telek tartozik hozzá. Az...
6 250 000 HUF
100 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (79543317)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Hajdúszováton egy 69. 3 m2-es felújítandó 2 szobából álló családi házat, amely 1147 négyzetméteres telken fek...
7 900 000 HUF
111 267 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (98892455)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 752m2 telken lévő 60m2 felújítandó családi házat! A tradícionális parasztház...
7 900 000 HUF
131 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Darvasi családi ház hirdetés (23927475)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1615 m2
Szobaszám: 2
Nagy telek, masszív alapok, saját elképzelésre váró ház Darvason! Darvason, csendes, családi házas környezetben kínálunk megv...
6 000 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (72372325)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1130 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó vályogház Zsákán, nagy telekkel, jó adottságokkal! Zsáka központjához közel kínálunk megvételre egy 54 m2-e...
5 500 000 HUF
101 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (19372749)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 667 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó ház Bihartorda központjában? Kiváló lehetőség! Bihartorda központi részén eladó egy 60 m? -Es, erősen f...
4 700 000 HUF
78 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentpéterszegi családi ház hirdetés (75429853)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1763 m2
Szobaszám: 2
Szentpéterszeg belterületén, a település központjában eladó egy jó elrendezésű, 60 nm-es családi ház, amely nagy méretű telekke...
19 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hencidai családi ház hirdetés (47437288)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1157 m2
Szobaszám: 2
Hencida csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy szeretettel karbantartott, 2 szobás családi házat nagy, 1157 nm-es t...
22 900 000 HUF
286 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási ikerház hirdetés (17531263)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 462 m2
Szobaszám: 2
Hajdúnánáson a Sillye Gábor utcában egy régi típusú felújítandó iker paraszt ház baloldali fele eladó. Ára: 9. 900. 000 Ft. ...
9 900 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíradonyi családi ház hirdetés (96339897)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 2784 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy normál állapotú, tégla szerkezetű családi ház Hajdú-Bihar megyében, Nyíradonyban. Az ingatlan 82 négyzetméteres, mely...
24 000 000 HUF
195 121 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösszegapáti családi ház hirdetés (74843497)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2384 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Körösszegapáti csendes utcájában 1+1 félszobából álló, vályog falazatú 74 négyzetméteres családi házat, amely...
14 900 000 HUF
201 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszováti családi ház hirdetés (68879594)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted