Eladó ház Hajdú-Bihar megye 50 millióig (828 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Hajdú-Bihar megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 828 db
Eladó Tiszacsegei családi ház hirdetés (73861872)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3
A Hajdú-Bihar vármegye szívében, Tiszacsege csendes, mégis központi részén kínáljuk eladásra ezt a frissen felújított, 69 négyz...
18 300 000 HUF
269 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyeki családi ház hirdetés (95465468)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 882 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlanpiac folyamatosan változik, és most itt a lehetőség, hogy egy igazán különleges otthonra találjon Hajdú-Bihar vármeg...
19 000 000 HUF
190 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Zsákai családi ház hirdetés (69324233)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó, 116 m2-es családi ház Zsákán, csendes és aszfaltozott utcában! Eladásra kínálunk Zsáka településen, 80...
8 490 000 HUF
73 189 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (59847999)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Létavértes fő utcáján, 3000 nm-es telken, 60 nm-es, 1 szobás, nagy étkező-konyhás, gázkonvektor fűtéses, felújítandó, utcafront...
22 000 000 HUF
366 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (77325942)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1892 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos, felújított családi ház nagy telken – Debrecen, Biczó István kert Ha nyugodt, zöld környezetre vágyik, ahol csak a ...
32 490 000 HUF
560 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámospércsi családi ház hirdetés (49871974)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4095 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan teher és permentes. 3. Családoknak, otthonbővítőknek: Tágasabb otthon, biztonságos feltételekkel? Szeptembertől 3%...
25 900 000 HUF
323 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (74847747)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1298 m2
Szobaszám: 4
Eladó tágas családi ház Komádiban, csendes környéken! Komádi egyik nyugodt, aszfaltozott utcájában eladó egy 115 m2-es vályogbó...
5 990 000 HUF
52 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúszoboszlói családi ház hirdetés (49369685)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1312 m2
Szobaszám: 1
Hajdúszoboszló, Csepűskert részén eladó egy 1312m2 nagyságú, művelési ág alól kivett zártkert. a telken található egy kb. 25m2-...
11 900 000 HUF
476 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárrétudvari családi ház hirdetés (23498929)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 1761 m2
Szobaszám: 6
Sárrétudvariban a Rákóczi utcán eladó egy kétszintes 150 nm-es családi ház! Sárrétudvari Püspökladánytól mindössze 11 km-re, De...
33 900 000 HUF
226 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (43333866)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1412 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 1412m2 telken lévő 53m2 családi házat! Debrecentől 40 km, Hajdúszoboszlótól ...
12 500 000 HUF
235 849 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (36283287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 2
Mikepércs központponti részén eladásra kínálunk egy 997 m2 telken lévő 70 m2-es, 2 szobás családi házat. a ház abszolút központ...
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni házrész hirdetés (45234973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 273 m2
Szobaszám: 2
Eladó házrész Debrecen belvárosában, csendes utcában! Debrecen belvárosában, a nyugodt, forgalomtól mentes Csillag utcában kín...
44 999 000 HUF
749 983 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Derecskei családi ház hirdetés (52395338)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 571 m2
Szobaszám: 3
Derecske, 55 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan főútközeli utcában található, 571 nm gazdálkodásra alkalmas telek tartozik ho...
34 900 900 HUF
634 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (97874342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2484 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Létavértes kertvárosi részén 2500m2 telken lévő 62m2 családi házat! Debrecentől 27km elhelyezkedő nyugodt él...
15 990 000 HUF
257 903 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúnánási családi ház hirdetés (33263381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 548 m2
Szobaszám: 4
Felújításra Méltó, Nagypolgári Ház eladó, csendes, de aszfaltozott, összközműves utcában, Hajdúnánás központjának közvetlen ...
35 000 000 HUF
324 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (64293573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2300 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Sárándon? Nagy telekkel, kedvező áron! Helyszín: Sáránd Ház alapterülete: 60 m? Telek mérete: 2300 m? Szo...
32 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (12533872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Szabadságtelep, Biharikertben 79 nm-es, nappali + 2 szobás, szigetelt iker családi ház eladó. Tégla falazat, 5 cm sz...
49 900 000 HUF
631 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (84175223)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 2
49 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (52585446)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 1205m2 telken lévő 65m2 caládi házat! Debrecentől 40 km, Hajdúszoboszlótól 19...
24 500 000 HUF
376 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (23176594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1205 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Nádudvar frekventált területén 1205 m2 telken lévő 65 m2 családi házat! Debrecentől 40 km, Hajdúszoboszlótól...
24 500 000 HUF
376 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Hajdú-Bihar megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Hajdú-Bihar megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.