Eladó ház Heves megye 45 millióig (888 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 888 db
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (43766937)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megyében, Nagytálya csendes, jól megközelíthető részén eladásra kínálunk egy...
34 900 000 HUF
430 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszemerei családi ház hirdetés (43732537)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2117 m2
Szobaszám: 2
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! ELADÓ családi ház mezőszemerén - tágas telek, biztonság, KÉNYELEM! Heves megyében,...
35 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Demjéni családi ház hirdetés (74542838)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1089 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Heves megye, Demjénben eladásra kínálunk egy 80 m? -Es, tégla falazatú, keménykő l...
28 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerecsendi családi ház hirdetés (43557438)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1613 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Kerecsend központjában 75 m2-es, felújítandó, összkomfortos családi ház eladó Ker...
14 500 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (97554224)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
39 500 000 HUF
487 654 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Novaji családi ház hirdetés (26739843)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 401 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Novaj település központi részén eladásra kínálunk egy 60 m2-es, felújítandó parasz...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszemerei családi ház hirdetés (76373334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2117 m2
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Istenmezejei családi ház hirdetés (24873143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a Sion Ingatlan kínálatából eladó Istenmezeje/Szederkénypusztán (Pétervásárától 14 km-re) egy két szintes családi ház...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöstarjáni családi ház hirdetés (11994793)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 2152 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 103 m²-es, vegyes falazatú, felújítandó családi házat, amely 4 szobával, konyhafülkével étkezővel, valamin...
21 000 000 HUF
162 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői családi ház hirdetés (37428824)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Feldebrőn, csendes, barátságos környéken! Feldebrő központi részén, eladó egy téglaépítésű, 72 nm-es család...
24 500 000 HUF
340 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (23912618)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
430 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői családi ház hirdetés (87931443)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne a Mátra alján, egy csendes borvidéki faluban élni? Eladóvá vált Feldebrő egyik legcsendesebb pontján, egy zsákutca vég...
26 000 000 HUF
313 253 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagytályai családi ház hirdetés (71744734)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
430 864 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Domoszlói családi ház hirdetés (26327342)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 602 m2
Szobaszám: 5
Eladó téglaépítésű családi ház Domoszlón – akár két generációnak is! Domoszlón eladó egy 170 nm-es, téglaépítésű családi ház ...
36 250 000 HUF
210 755 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőszemerei családi ház hirdetés (22523135)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2117 m2
Szobaszám: 2
35 000 000 HUF
368 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Poroszlói családi ház hirdetés (47493775)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 731 m2
Szobaszám: 2
Poroszló a Tisza-tó egyik legismertebb és legkedveltebb települése, amely ideális választás mind az aktív kikapcsolódást kereső...
32 500 000 HUF
342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (76359529)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Ecséd központjában, tágas terekkel és kivételes elhelyezkedéssel! Ecséd szívében kínálom megvéte...
25 000 000 HUF
337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (29574827)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 201 m2
Telekterület: 1409 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs családi ház Tarnaörs központjától néhány perc sétára! Eladásra kínálunk Heves megyében, Tarnaörsön, Jászb...
27 000 000 HUF
134 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (27492464)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zaránkon, nyugodt falusias környezetben eladó egy 54 nm-es vályog parasztház, amely bontandó vagy teljes felújítást igényel. Az...
2 650 000 HUF
49 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (27736427)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 695 m2
Szobaszám: 2
25 000 000 HUF
337 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal