Eladó ház Heves megye 45 millióig (861 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 861 db
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (95577459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 4
Heves megye, Karácsond. Gyöngyöstől 10 km-re a Mátra lábánál, a falu legjobb utcájában, , központhoz közel, tégla falazatú stab...
38 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Maklári családi ház hirdetés (94252229)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1283 m2
Szobaszám: 2
Heves megye, Maklár központjától pár perc sétára, csendes, zöldövezeti utcában, 2 egységből álló, 70m2-es parasztház jellegű ép...
22 900 000 HUF
327 142 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53894333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes családi ház Mátraderecske csendes részén, kétgenerációs kialakítással, pincével és műhellyel Mátraderecske cs...
29 990 000 HUF
157 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (32332735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Recsken, kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés számára! Recsken, a főút mellett,...
16 000 000 HUF
168 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vécsi családi ház hirdetés (37518273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 4
Telek árban felújítandó 3 szobás családi ház eladó Vécsen Szuper befektetési lehetőség! Ár: mindössze 3, 9 millió Ft! Vécsen...
3 900 000 HUF
41 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (78374361)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1934 m2
Szobaszám: 3
Heves megye, Mátraderecske, Nagy Lajos utcában, 1934m2-es telken lévő, vegyes szerkezetű, 90 m2-es családi ház eladó. Az ingatl...
14 800 000 HUF
164 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (63599732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Füzesabony telepi részén egy 70 m2-es, erősen felújítandó állapotú családi ház, amely kiváló lehetőséget nyújt mindazok s...
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaleleszi családi ház hirdetés (23423386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 3
Tarnalelesz csendes, rendezett utcájában kínálunk eladásra egy kétszintes, 124 m²-es családi házat, amely egy 768 m²-es, sík, k...
20 500 000 HUF
165 322 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Füzesabonyi családi ház hirdetés (73777842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1385 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
14 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (82973214)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 880 m2
Szobaszám: 3
A  jászberényi  CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál Tarnaörs községben egy 100 m2-es, 3 szobás családi házat! - Heves v...
16 990 000 HUF
169 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59798357)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1165 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy kívülről átlagos, belülrő...
19 900 000 HUF
180 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (79464499)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 2
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lé...
10 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (39299964)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 78 nm-es, 3 szobás, átlagos áll...
33 900 000 HUF
434 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (61387395)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 3139 m2
Szobaszám: 3
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy ízlés szerint felújítandó állapotban...
25 000 000 HUF
263 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (36884766)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 780 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 70 nm-es, 3 szobás, összközműve...
21 900 000 HUF
312 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (74898591)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1998 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 98 nm-es, 3 szobás, összközműve...
23 900 000 HUF
243 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (11329414)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 632 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 80 nm-es, 3 szobás, felújítandó...
17 500 000 HUF
218 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (28499932)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 451 m2
Szobaszám: 2
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 50 nm-es, 2 szobás, felújítandó...
12 900 000 HUF
258 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (71437544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 707 m2
Szobaszám: 3
Bükkszék gyógyüdülő faluban kínálunk eladásra egy 100 nm-es, földszintes, 3 szobás, jó állapotban lévő családi házat! Az elad...
25 900 000 HUF
259 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53674327)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1750 m2
Szobaszám: 3
7 900 000 HUF
80 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Heves megye területén?
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Heves megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal