Eladó ház Heves megye 45 millióig (861 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Heves megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 861 db
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (63539523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1800 nm-es telken elhelye...
19 900 000 HUF
221 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodonyi családi ház hirdetés (72715393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál, Parádtól 3 kilométer távolságra, Bodonyban, 4500 nm-es telken elhelyezkedő, jó állapotú, 160 nm-es, 2 s...
44 900 000 HUF
280 625 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97273994)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1310 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1310 nm-es telken elhelye...
16 000 000 HUF
145 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (99537386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 828 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 4 sz...
13 700 000 HUF
124 545 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (21644572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 5
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 160 nm-es, 2 szintes, 5 szobás,...
41 900 000 HUF
261 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (37717274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 900 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy átlagos állapotban lévő, 2 szobás...
22 000 000 HUF
24 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (81397248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 2
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújítandó állapotban lévő, 2 sz...
13 900 000 HUF
154 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (54953893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 509 nm-es telken elhelyez...
14 000 000 HUF
297 872 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (77423115)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 969 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon elhelyezkedő, 100 nm-es, 3 szobás, jó állapot...
29 900 000 HUF
299 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (43755831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1765 m2
Szobaszám: 6
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1765 nm-es telken elhelye...
28 700 000 HUF
205 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (59243627)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 965 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 965 nm-es telken elhelyez...
20 500 000 HUF
256 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (32438418)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1079 nm-es telken elhelye...
17 900 000 HUF
129 710 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (39947934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 506 m2
Szobaszám: 3
Az Egertől 24 km távolságra, Parád szomszédságában elhelyezkedő Recsken kínálunk eladásra egy felújított állapotban lévő, földs...
35 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaszentmáriai családi ház hirdetés (53324798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
A Mátra délkeleti oldalán, a Tarna völgyében fekvő Tarnaszentmárián kínálunk eladásra, egy felújítandó állapotban lévő, 60 nm-e...
11 000 000 HUF
183 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Parádi családi ház hirdetés (37254729)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 371 m2
Szobaszám: 3
A Mátra hegység északi oldalán, a turisztikailag kedvelt kirándulóhelyen, Parádon, 371 nm-es telken elhelyezkedő, 72 nm-es, 3 s...
22 000 000 HUF
305 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bükkszéki családi ház hirdetés (75193544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 3
A Mátra és a Bükk lábánál, Egertől 20 kilométerre fekvő, gyógyfürdőjéről és gyógyvizéről híres Bükkszéken kínálunk eladásra egy...
17 800 000 HUF
222 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (97393814)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1106 m2
Szobaszám: 4
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 1106 nm-es telken elhelye...
29 900 000 HUF
249 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (37482373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
A Mátra északi lábánál található kiránduló- és gyógyfürdőhelyen, Mátraderecskén kínálunk eladásra egy 900 nm-es telken elhelyez...
39 000 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (51932433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Recsken. a falu központjában, mégis nyugodt csendes utcában, kínálunk eladásra 1077 m2-es telken egy 51 m2-es...
14 500 000 HUF
284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zaránki családi ház hirdetés (24423269)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma