Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 15 millióig (386 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 15 millióig

Rendezés:

Összes találat: 386 db
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (81697131)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
A Jászberényi Casanetwork Ingatlan Iroda megvételre kínálja Alattyán központjához közeli, sarok telken elhelyezkedő, 1976-ban é...
12 500 000 HUF
130 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (89342574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 4
A  Jászberényi CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Alattyán községben egy nettó 104 nm-es, felújítandó családi házat! A...
8 500 000 HUF
70 833 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (74939656)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 849 m2
Szobaszám: 3
A casanetwork CEGLÉD eladásra kínálja a 174602046 számú, Tiszaföldváron a Darvas utcában elhelyezkedő családi HÁZAT! Az ingatl...
9 900 000 HUF
117 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (44513823)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 2
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jánoshidán egy 46, 1 nm-es családi ház egy 783 nm-es telken! Az ingatlanban kialakításr...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (77252258)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföldváron eladó egy összkomfortos családi ház, amely egy 3 szobás, 68, 6 nm-es vályogfal...
7 500 000 HUF
110 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászalsószentgyörgyi családi ház hirdetés (99233326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 573 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Jászalsószentgyörgy központi részén egy vegyes falazatú ingatlan, ami 110 m2 netto területtel rendelkezik. Az ingatlan fe...
13 500 000 HUF
122 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (46349334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 3
A  szolnoki CasaNetWork Ingatlaniroda megvételre kínál Kengyelen egy 2 szoba+nappalis, részben felújítandó családi házat Kengye...
13 900 000 HUF
173 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (33713315)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 4
A  Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy 140 m2-es családi házat.  A teljes ház 2018. Évben esett át esztétik...
10 000 000 HUF
71 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (54782333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 783 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jánoshidán egy 46, 1 nm-es családi házat 783 nm-es telken! Az ingatlanban kia...
13 500 000 HUF
293 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (47573363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Jánoshidán 1079 nm-es telken lévő, 97 nm-es családi házat. 1977-Ben épült, beton alapzatra, falazata pedig ...
12 900 000 HUF
132 989 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (37578647)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Jászjákóhalma központjában 383 nm-es telken, 56 nm-es családi ház eladó. Az ingatlanban 1 + 2 fél szoba, főzőfülke, előtér, f...
11 500 000 HUF
205 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (52361641)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Jászjákóhalmán, 3 szoba+amerikai konyhás nappalis, felújítandó, 91 nm-es lakóház, 389 nm-es telken eladó!
5 000 000 HUF
54 945 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (85337978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1844 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Alattyánon, központhoz közeli csendes utcában, 3 szobás, 70-nm-es, felújított parasztház nagy 1844 nm-es telekkel eladó! Gazdál...
12 500 000 HUF
178 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászjákóhalmai családi ház hirdetés (54624725)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 543 m2
Szobaszám: 2
Jászjákóhalmán, csendes, nyugodt környezetben eladásra kínálom ezt a 78 m2-es, 2 szobás, szilikát- könnyűszerkezetes építésű ...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (72792324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 379 m2
Szobaszám: 2
Felújít, bővít vagy Újat Épít, Ön dönt! Kiválló elosztású, 379nm-es sarok telken található, ez a felújítandó kis parasztház, ...
13 600 000 HUF
272 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (96235759)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Egy Tiszamenti kis településen, Kőtelken eladásra kínálok, egy 88 nm-s, azonnal költözhető családi házat! Amit az ingatlanról...
10 500 000 HUF
119 318 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (31975899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Csépán, eladó egy jó állapotú Családi ház. a vegyes falazattal, tégla alappal megépült 83, 5 nm családi ház, nem messze a közpo...
13 900 000 HUF
167 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (76473216)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1356 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy kis kertes ...
4 500 000 HUF
67 164 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesterszállási családi ház hirdetés (95428838)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1381 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! ! Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyében Mesterszálláson egy 110m2-es családi házat...
9 500 000 HUF
86 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaszentimrei családi ház hirdetés (57671943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1617 m2
Szobaszám: 2
Eladó Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaszentimrén, egy az 1970-es években épült vegyes falazatú, cserép fedéses ház. a tel...
9 990 000 HUF
126 455 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?