Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig (1144 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 144 db
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (46224874)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Eladó Zagyvarékason egy felújítandó családi ház, amely remek lehetőséget kínál a saját ízlés szerint történő átalakításra. Az i...
14 500 000 HUF
170 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (92664291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 549 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos családi fészek vár Túrkevén! Ár: 22 000 000 Ft Méret: 94, 6 nm | Szobák száma: 3 Szeretnél egy nyugodt otthont, mé...
17 490 000 HUF
186 063 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (15374773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 2045 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Kunhegyesen egy 1975-ben épült vályog építésű családi házat. a 118 nm-es hasz...
15 600 000 HUF
132 203 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (32336878)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 3087 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált, Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Szolnoktól 50 km-re, Karcagtól 18 km-re, a 4-es főút mentén (épülő M4-es autó ú...
8 000 000 HUF
72 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (36429493)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Szolnoktól 50km-re, eladásra kínálunk csak az Otp Ingatlanpont kínálatában, Kisújszállás város...
13 000 000 HUF
188 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (25725352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 893 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó padlásteres családi ház Kisújszálláson! Ár: 22 500 000 Ft Alapterület: 113, 1 m2 Telek területe: 893m2 Szobák száma: 4 E...
18 000 000 HUF
159 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (73944264)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 556 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! Eladó ház Mezőtúr. Az eladó ingatlan Mezőtúr belvárosától kb. 10 Perc gyalogosan. A lakóház és a dupla garázs az ...
43 000 000 HUF
251 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakürti családi ház hirdetés (51389427)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 3
Kecskeméttől 35 km távolságra, Tiszakürtön eladó ez a 90 m2-es nettó alapterületű ház. Az ingatlanhoz 782 m2-es telek tartozik...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (97457473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1010 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 50 000 000 huf értékű, 2 szobás, konyha és étkezős téglaépítésű családi ház Tiszaföldvár központjában, Jász-Nagykun-S...
45 000 000 HUF
548 780 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (45333254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 858 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálunk Jász-Nagykun-Szolnok megyében, Jászapátin egy 55 nm alapterületű nyaralót 858 nm telken. Az ingatlan nappaliv...
14 990 000 HUF
272 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (53739163)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 83, 1 nm-es hasznos alapterületű, vegyes szerkezetű családi...
35 500 000 HUF
427 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (94341615)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Cibakháza csendes utcájában, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Cibakházán, Jász-Nagykun...
4 900 000 HUF
79 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (93113383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 5
Jászapátin eladó egy családi ház, mely több lehetőséget kínál vásárlója számára.  Funkcióját betöltheti: - nagy család számár...
34 900 000 HUF
193 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (35475434)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 231 m2
Telekterület: 3161 m2
Szobaszám: 5
Irodánk eladásra kínálja Jászkiséren, 3161 nm-es telken lévő, 231 nm-es családi házat. Az ingatlan 1982-ben épült, alapzata t...
23 900 000 HUF
103 463 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőteleki családi ház hirdetés (27627745)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 902 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Kőteleken, kedvező áron kínálunk eladásra egy impozáns, téglaépítésű családi házat, melynek alapterülete 198 négyzetméter. a 90...
37 900 000 HUF
191 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (45457544)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1518 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy bájos családi ház Tiszapüspökiben, mely ideális választás lehet azok számára, akik egy csendes, mégis jól megk...
18 990 000 HUF
172 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunhegyesi családi ház hirdetés (45562176)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1072 m2
Szobaszám: 3
Kunhegyesen 1072 nm-es telken, egy 100 nm feletti családi ház eladó! a ház vegyes falazatú, nagyrészt téglából és részben vályo...
37 500 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43563594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklóson eladásra kínálok egy 85 nm-es, 1+2 félszobás, vegyes falazatú családi házat. Jellemzői: -2024-ben felújít...
18 990 000 HUF
223 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (53655742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászfelsőszentgyörgyön, egy 127, 1 nm-es, két szintes családi házat egy 458 nm-e...
38 000 000 HUF
299 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (33534969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászfelsőszentgyörgyön egy 127, 1 nm-es két szintes családi házat 458 nm-es telk...
38 000 000 HUF
299 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Jász-Nagykun-Szolnok megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Jász-Nagykun-Szolnok megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.