Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig (1147 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Jász-Nagykun-Szolnok megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 147 db
Eladó Törökszentmiklósi családi ház hirdetés (43563594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: n/a
Törökszentmiklóson eladásra kínálok egy 85 nm-es, 1+2 félszobás, vegyes falazatú családi házat. Jellemzői: -2024-ben felújít...
18 990 000 HUF
223 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (53655742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászfelsőszentgyörgyön, egy 127, 1 nm-es, két szintes családi házat egy 458 nm-e...
38 000 000 HUF
299 212 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (33534969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok megyében Jászfelsőszentgyörgyön egy 127, 1 nm-es két szintes családi házat 458 nm-es telk...
38 000 000 HUF
299 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfelsőszentgyörgyi családi ház hirdetés (17335339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 458 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
38 000 000 HUF
299 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (96538594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 415 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 83, 1 nm-es hasznos alapterületű, vegyes szerkezetű családi...
35 500 000 HUF
427 710 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (94576345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1175 m2
Szobaszám: 3
Városháza közelében jó állapotú ház eladó! Eladó Tiszaföldváron egy 80 m²-es, felújított nappali +2 szobás családi ház, 1175 m²...
28 000 000 HUF
350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyiváni családi ház hirdetés (31327241)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1499 m2
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Nagyiván településén, sürgősen eladásra kínálok egy 96nm-es családi házat. Az ingatlan a falu...
8 500 000 HUF
132 812 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakürti családi ház hirdetés (67797732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó családi ház Tiszakürt csendes utcájában, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Tiszakürt egyik nyugodt, barátságos...
4 000 000 HUF
76 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Cibakházai családi ház hirdetés (48338774)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház eladó Cibakháza csendes utcájában, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Cibakházán, Jász-Nagykun...
4 900 000 HUF
79 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (64443232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1094 m2
Szobaszám: 4
Tiszapüspöki csendes utcájában kínáljuk eladásra ezt a családi házat, amely ideális választás lehet családok számára. A 120 n...
12 800 000 HUF
106 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (57692474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékas központi részén egy 180 nm-es téglából épült 5 szobás családi háza...
33 990 000 HUF
188 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (29122575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jászberényben 3 szobás verandás családi ház kis kerttel eladó! A házba beérve a folyosóról a nappali illetve konyha és két sz...
26 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszapüspöki családi ház hirdetés (25774336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Tiszapüspökiben 68 nm-es családi ház eladó! Tiszapüspöki Szolnoktól 13 km-re az m4 új autóúthoz talán a legközelebb található...
10 500 000 HUF
154 411 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszakürti családi ház hirdetés (45784494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 929 m2
Szobaszám: n/a
Tiszakürtön eladó egy vályogból épült bontandó családi ház! Víz, villany, gáz a házban, csatorna nincs (emésztő) van.  Kert:...
2 600 000 HUF
32 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karcagi családi ház hirdetés (77961973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 421 m2
Szobaszám: 2
Új tulajdonosát keresi Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Karcag városban egy 73 nm -es Családi Ház, 421 nm -es telken! Az ingat...
23 900 000 HUF
327 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (87436643)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
***Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában! ***Jász Nagykun Szolnok vármegyében Kisújszálláson, megvételre kínálok egy 1980-ban 10...
19 000 000 HUF
174 311 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (23147423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 68, 8 nm-es családi házat 400- nm-es telken! Az ingatlanban...
27 000 000 HUF
397 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (47941438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
27 000 000 HUF
397 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kengyeli családi ház hirdetés (33344933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 1255 m2
Szobaszám: 3
Kengyelen 3 szobás családi ház eladó Amit az ingatlanról tudni kell: - 1950-es években épült vályogból - 3 szobás, szobái kü...
7 700 000 HUF
68 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (88331281)
6 hónapnál régebbi hirdetés