Eladó ház Pest megye 35 millióig (1270 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 270 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (43442339)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 305 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Nagykőrösön eladó egy a belvárosához közeli, mégis csendes kis utcában lévő 305 nm-es körbekerített telken lé...
25 900 000 HUF
375 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (74497443)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 626 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi ház eladó Kocsér csendes, nyugodt utcájában. Az ingatlan két külön bejárattal rendelkezik, így ideális v...
27 900 000 HUF
258 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (15197692)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1925 m2
Szobaszám: 2
A Börzsöny lankái közt, a csendes kis Vámosmikola szívében bújik meg ez a régi idők hangulatát őrző parasztház, amely új gazdáj...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (99943573)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 512 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán eladó családi ház kiváló lehetőséggel! Albertirsa nyugodt, jól megközelíthető részén eladó egy 50, 7 négyzetméter...
34 999 999 HUF
699 999 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (54972269)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház nagy telekkel PÁNDON! Eladásra kínálunk Pándon egy 60 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat, ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (98357265)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tápiószecsőn egy 424m2-es telken elhelyezkedő 50m2-es kis házikót. A vályogból épült ingatlanban található ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (32737689)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson felújítandó családi ház nagy telekkel kiváló lehetőség! Tóalmáson kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, felújí...
10 900 000 HUF
201 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (47745877)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Pest Megyében Tápióságon egy 98, 5 nm alapterületű családi ház! Lakrész 75, 3 nm+ a tárolók és a többi helységek 50% -os ...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (55429967)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye területén, Nagykőrös belvárosában eladó egy minőségi anyagokkal felújított kertkapcsolatos 76 nm-es társasházi in...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (63793859)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1336 m2
Szobaszám: 1
A CasaNetWork Ingatlaniroda eladásra kínálja a 174602251-es azonosítójú családi házat Törtelen. Az ingatlan Törtel egyik csen...
9 500 000 HUF
271 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (76149287)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1398 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vác kedvelt külterületi részén, Václigeten egy 1398 nm-es zártkert, egy szerkezetkész, szigetelt, alápincézett faházzal. ...
30 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Örkényi családi ház hirdetés (44774934)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1677 m2
Szobaszám: 2
Eladó Örkényen 73 nm-es felújított családi ház. a telek 1677nm-es. a főépülethez 45 nm-es épület tartozik, amely lakássá alakít...
35 000 000 HUF
479 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi házrész hirdetés (79237136)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: 24 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Nagykőrös központjához közel, a Tázerdei utcában egy 24 m²-es, 1 szobás házrészt, amely ideális választás leh...
9 900 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (37865454)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (33553878)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (24858352)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (84437825)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Polgári stílusú családi ház eladó - Budapesttől kb. 1 Órára, Pest vármegyében! Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedés...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (44873729)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó Tápiógyörgyén Budapesttől mindössze 75 km-re, 1 órára! Pest vármegyében, Tápiógyörgyén, a telepü...
24 900 000 HUF
350 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (41263283)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 820 m2
Szobaszám: 2
Családi ház a központ közelében- 29. 500. 000Ft Eladásra kínálunk egy 60 nm-es, kiváló elosztású családi házat, amely egy forg...
29 500 000 HUF
491 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőröstetétleni egyéb ház hirdetés (56146365)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 5755 m2
Szobaszám: 2
Eladó tanya Kőröstetétlenen nyugalom, természet és saját föld egy helyen Ha elvonulnál a város zajától, és egy olyan helyet ke...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal