Eladó ház Pest megye 35 millióig (1270 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 35 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 270 db
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (24553692)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (48537941)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 959 m2
Szobaszám: 2
Egy hely, ahol meg lehet érkezni otthon a 4-es főút közelében Vannak ingatlanok, amelyek nemcsak falakból állnak, hanem történ...
27 500 000 HUF
639 534 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (43733923)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Polgári stílusú családi ház eladó - Budapesttől kb. 1 Órára, Pest vármegyében! Budapesttől mintegy 80 km-re, jó elhelyezkedés...
33 000 000 HUF
330 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi sorház hirdetés (77379723)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 130 m2
Szobaszám: 2
Nagykőrös belváros közeli részén eladásra kínálunk egy minőségi anyagokkal felújított kertkapcsolatos 76 nm-es társasházi ingat...
35 000 000 HUF
460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (37689452)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1295 m2
Szobaszám: 3
Eladó központ közeli önálló családi ház ÚJSZILVÁSON! Eladásra kínálunk Újszilváson egy 76 m2 hasznos alapterületű önálló család...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42452879)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
EladóNagykőrösön egy75 m2-es családi ház495 m2-es, tiszta és rendezett telken. a ház 3 szobával, konyhával, fürdővel és kamráva...
19 500 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (97255729)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 424 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Tápiószecsőn egy 424m2-es telken elhelyezkedő 50m2-es kis házikót. A vályogból épült ingatlanban található ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (46774175)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag IRODÁNKNÁL! Pusztavacson eladó, egy 73m2-es Családi ház, melyhez tartozik egy közel 2000m2-es telek terület. Az ing...
32 800 000 HUF
443 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (51854969)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (33832947)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 249 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson ajánlom figyelmükbe ezt a kis telken megtalálható házikót. Pihenés, kikapcsolódás garantált, csendes környezetben. ...
31 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Márianosztrai családi ház hirdetés (13713972)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Ha mindig is vágyott egy hangulatos, természetközeli családi házra, amely mégis könnyen megközelíthető – akkor ez a márianosztr...
21 000 000 HUF
182 608 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (48488838)
37 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 175 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház, telek Vácon, Duna-part közelében, Kisvácon Kisvác városrészében kínálunk megvételre egy 175 m²-es telket. Az inga...
34 900 000 HUF
498 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (66429336)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan főbb jellemzői: - nettó alapterület: 74 nm, két szoba, konyha, fürdőszoba és előszoba, kazánház - vegyes falazat - műa...
26 800 000 HUF
319 047 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (33367354)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Nagykőrös szívében a délibáb utcában! Nagykőrös belvárosában, csendes, barátságos környezetben kínálok elad...
32 900 000 HUF
470 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (43819496)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2
Eladó, Monorierdő egyik aszfaltos utcájában, egy 55nm-es nappalis egyszobás, teraszos felújított ház. Épület: 2012-ben épült té...
32 500 000 HUF
507 812 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (35943451)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 3
Törtel központjától pár perces sétányira csendes, rendezett utcában eladó jelenleg teljes felújítás alatt álló kádárkocka jelle...
35 000 000 HUF
673 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (33447738)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 748 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 80 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén 85 nm-es, részben felújított családi ház eladó. A vályog fal...
16 000 000 HUF
188 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (44197955)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2811 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára! Pest vármegyében, Tápiószentmárton településen kínálok megvé...
24 900 000 HUF
327 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (55521983)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: 1113 m2
Szobaszám: 1
Nyugalomra, jó levegőre vágyik, de fontos a jó megközelíthetőség? Körbejárható, önálló ház telekkel, pincével és tárolóval. Pes...
15 000 000 HUF
1 071 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.