Eladó ház Pest megye 45 millióig (2139 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Pest megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 2 139 db
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (68368991)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
************ Hatalmas kert, csendes környezet, mégis minden közel, eladó tégla ház Dömsödön! ************ Dömsödön eladó egy 6...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (34394584)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ceglédbercelen Budapesttől 65 km-re, 800 m2-es összközműves telken egy 83 m2-es 2 szobás, felújítandó, összkomfortos csal...
21 000 000 HUF
253 012 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Úri családi ház hirdetés (57584547)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 540 m2
Szobaszám: 2
Masszív, 70 cm vastag, száraz vályogfalainak köszönhetően energiatakarékos otthon Úriban - alacsony fűtési költséggel, csendes ...
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (15458757)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 3189 m2
Szobaszám: 3
Tápiószentmárton csendes, nyugodt részén eladó egy 1960-ban épült, 53 m²-es családi ház, amely egy tágas, 3189 m²-es telken hel...
27 000 000 HUF
509 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (54473323)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 1421 m2
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető, 2 szobás ház, csendes utcában, 1421 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 2 szobás ing...
34 900 000 HUF
591 525 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (37464199)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1358 m2
Szobaszám: 1
Cegléden eladó egy ingatlan a fürdő közelében. a ház 1358 m2-es telken helyezkedik el, jelenleg komfort nélküli, egy szoba és k...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkarajenői családi ház hirdetés (58364958)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1962 m2
Szobaszám: 3
Jászkarajenő csendes utcájában eladó egy részben felújított 86 nm-es, 2 (3) szoba + nappalis családi ház, 1962 nm-es telken! a ...
28 900 000 HUF
336 046 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (45733256)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ne maradj le Dány egyik legkeresettebb, nagy telekkel rendelkező ingatlanáról! A 1000 m²-es telek és a téglaépítésű, 45 m²-es...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (12448778)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Ne maradj le Dány egyik legkeresettebb, nagy telekkel rendelkező ingatlanáról! -A 1000 m²-es telek és a téglaépítésű, 45 m²-e...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (12494628)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 806 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irodánk eladásra kínál Farmoson, 806 nm-es telken lévő, 70 nm-es családi házat. Továbbá 30 nm-es tégla építésű lakrész is tar...
29 900 000 HUF
427 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (73434953)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 3
Maglód Nyaraló városrészen kínálom ezt az erősen felújítandó, vagy bontandó házat, jó formájú 819 m2-es telken. Környezete rendezett, utcája aszfaltozott. Áram és víz van, csatorna és a gáz telken belül található. Vasútállomás 10 perc sétára található.
39 900 000 HUF
332 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Galgamácsai családi ház hirdetés (74653428)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 4
Kétgenerációs családi ház Galgamácsán – felújított fürdőszobák, gondozható telek, nyugodt környezet Galgamácsa településen kín...
43 900 000 HUF
504 597 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi házrész hirdetés (38182437)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: 140 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budakalászon - 280nm-es telken lévő, elkerített 140nm-es terület, melyen egy 18nm-es felújítandó (vagy inkább bontandó) k...
29 500 000 HUF
1 134 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (94755837)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Két generációs ház, Pilis belváros szívéhez közel.  Pilis város Központhoz közeli utcájában található ez a lakóház udvar besoro...
39 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi egyéb ház hirdetés (97449748)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 342 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pilis város zártkerti részében vált eladóvá ez a könnyen gondozható 342nm-es telken megépült 35nm-es gazdasági épület. Benne 1...
16 000 000 HUF
457 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tésai családi ház hirdetés (54852653)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 2
Ritka ajánlat a Börzsöny ölelésében! Budapesttől egy órára, Pest megye egyik legszebb szegletében, a festői zsákfaluban, Tésá...
27 900 000 HUF
398 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dabasi családi ház hirdetés (23628193)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó családi ház DabasSáriban, két utcára nyíló telekkel! DabasSári nyugodt részén kínálunk megvételre egy 1961-be...
34 900 000 HUF
758 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (47233568)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Ceglédbercelen az iskola közvetlen közelében kínálok megvételre egy külön bejáratú, 2 szobás házrészt, amely teljes körű felújí...
39 900 000 HUF
725 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (96789743)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4 s...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői családi ház hirdetés (77843557)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 546 m2
Szobaszám: 4
Monorierdőn vasútállomástól 10 percre, csendes utcában 3 szoba+ nappalis 85nm-es ház saját garázzsal eladó! Az épület beton ala...
32 000 000 HUF
376 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal