Eladó ház Pest megye (19041 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 19 041 db
Eladó Áporkai családi ház hirdetés (24798637)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
****Kertes családi ház eladó Budapesttől 25 km-re, Áporkán**** Budapesthez közel, a csendes, barátságos kisfaluban Áporkán kín...
76 000 000 HUF
745 098 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (42483366)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 176 m2
Telekterület: 504 m2
Szobaszám: 5
Szigetcsépi kétszintes családi ház üzleti LEHETŐSÉGGEL! Családjának keres ideális otthont, ahol a nyugalom és a kényelem talál...
158 900 000 HUF
902 840 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (31955443)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 4214 m2
Szobaszám: 4
Azonnal birtokba vehető kádár-kocka, 4214 nm - es telekkel! Tápiószecsőn eladó, összközműves, 3 szobás kádár-kocka, dupla gar...
54 900 000 HUF
560 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53239543)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 1618 m2
Szobaszám: 4
Luxus családi ház Érd centrum közelében 400 nm, exkluzív belső terek! Érd centrum közeli, mégis nyugodt részén kínálunk megvé...
210 000 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37644252)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 534 m2
Szobaszám: 7
Érd Arénához közel, aszfaltozott mellékutcában eladó egy 1980-ban épült, folyamatosan karbantartott, két szintes, összesen 140 ...
84 900 000 HUF
606 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (22265588)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Ceglédbercel csendes, nyugodt részén, a fővárostól rövid távolságra egy új építésű, prémium kivitelezésű, med...
195 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (71947963)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 315 m2
Telekterület: 662 m2
Szobaszám: 7
Fót csendes, mégis jól megközelíthető részén kínáljuk megvételre ezt a kivételes családi házat, amely ideális választás lehet c...
198 000 000 HUF
628 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetcsépi családi ház hirdetés (59783654)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 838 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó prémium minőségű családi HÁZ! EBBEN a házban minden anyag benne van! Prémium MINŐSÉG! Újépítésű családi ház eladó Szi...
95 000 000 HUF
904 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi ikerház hirdetés (72977945)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 274 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós közkedvelt részén, igényes, családi házas környezetben keresi új tulajdonosát egy bruttó 117 m2-es, könnyűsze...
82 500 000 HUF
705 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (17553355)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Veresegyházon új építésű, csok-képes emeletes ikerház eladó! Hőszivattyú, padlófűtéssel!  Alacsony energia-felhasználás H tarif...
130 000 000 HUF
921 985 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (53348698)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
125 000 000 HUF
886 524 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédberceli családi ház hirdetés (76359947)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 4
Ceglédbercel egyik kedvelt, rendezett részén kínálom megvételre ezt a tégla falazatú, beton alapra épült, 124 nm hasznos alapte...
115 000 000 HUF
927 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (39434759)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Új építésű, belső kétszintes ikerház VERESEGYHÁZON! HŐSZIVATTYÚS fűtés, egyedi MEGJELENÉS! DUPLA KOMFORT! Veresegyházon ép...
125 000 000 HUF
925 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (24972339)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Álomotthon várja Gyálon! Gyál, családbarát részén kínálunk eladásra egy két szintes, 147 nm-es prémium kivitelezésű, újépítés...
144 900 000 HUF
985 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (32343797)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
149 900 000 HUF
1 019 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Telki családi ház hirdetés (43997575)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 545 m2
Szobaszám: 4
Panorámás, felújított családi ház eladó Telkiben, zsákutcában természetközeli környezetben Telki egyik nyugodt, rendezett zsák...
159 000 000 HUF
1 052 980 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43269679)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag a casanetwork buda ingatlaniroda AJÁNLATÁBAN! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ! Egy különleges otthon várja új lakóit Érd-Parkvá...
124 900 000 HUF
1 135 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (93994474)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1286 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Remek lehetőség Kókán! Az Europartner Cegléd Ingatlan ezúttal egy kétszintes, 70 négyzetméteres családi házat kínál megvételre...
26 900 000 HUF
384 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (38518396)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Meghitt otthon zöldövezeti csendben – ahol a kert mesél, a ház pedig valóban hazavár Eladó egy nettó 245 m²-es, háromszintes, ...
175 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikebudai családi ház hirdetés (86334693)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
30