Eladó ház Pest megye (18856 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 856 db
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (44339633)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 1690 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Inárcson egy 1690 nm nagyságú, összközműves telken lévő 226 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 2007-b...
129 900 000 HUF
595 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti ikerház hirdetés (72545544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 148 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Prémium extrák egy modern otthonban – az Ön kényelmére tervezve! Gyönyörű külső-belső kivitelezésű ikerházat kínálunk megvételr...
175 000 000 HUF
1 182 432 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csömöri ikerház hirdetés (34232544)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 9
Csak Nálunk! Csömörön egyedülálló lehetőség – újépítésű, óriási ikerház fél eladó! Nagy családosoknak, többgenerációs család...
199 900 000 HUF
832 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai családi ház hirdetés (44434433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 2097 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Vállalkozás és családi otthon EGYBEN! Budapest vonzáskörzetében, Szadán, összközműves, aszfaltozott utcában, 2097 nm-es, sík ...
149 000 000 HUF
709 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetbecsei családi ház hirdetés (17327345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 2
Szigetbecsen felújítandó családi ház irányáron ELADÓ! Szigetbecsen csendes zöldövezeti részen egy 1400 nm-es telken 76 nm-es ...
22 900 000 HUF
301 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (23443223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tárnok egyik legjobb, csendes részén gyorsan birtokba vehető ikerház fél eladó! ! ! TÁGAS, kényelmes és praktikus otthon Buda...
119 000 000 HUF
875 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (39397669)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 2984 m2
Szobaszám: 4
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 110 nm-es, 4 szobás, jó elosztású, csendes, hangulatos...
32 500 000 HUF
295 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (37346329)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Jó állapotú családi ház dupla telken eladó NAGYKOVÁCSIBAN! 116 Nm, nappali+5 háló+2 gardrób, duplakomfort, 329. 9 MFt Nagyko...
329 900 000 HUF
1 397 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (33878421)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1643 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
2 Ház eladó 1643 nm-es hegyekre panorámás telken, patak partján, erdő mellett! Az egyik ház 2 éve épült, könnyűszerkezetes, ko...
50 500 000 HUF
615 853 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (91443168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
(For English scroll down) Vácrátóton a Szent István Lakóparkban eladó új építésű családi ház! Az ingatlan jelenleg építés al...
94 900 000 HUF
878 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (39375354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (92543647)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 4
86 500 000 HUF
982 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (93454494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a Pest megyei Gyömrőn egy 455m2 telken téglából épült tetőtér beépítéses 157 m2 5 szobás, 3 fürdőszobás családiház. A s...
104 500 000 HUF
614 705 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (95859529)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó ház eladó tóparton, 1101 nm-es telken! Az épület az arter's rt-4 m...
28 000 000 HUF
636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (38726879)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Erdőkertes határán, de közigazgatásilag Vácegreshez tartozó részen található nettó 36 nm lakóterülettel ela...
24 990 000 HUF
694 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (55225833)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 5
Akár két generációs, medencés családi ház veresegyházon ELADÓ! ! ! Veresegyház csendes mellékutcájában, a tavak közelében, 85...
145 000 000 HUF
805 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (34949543)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 162 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Diósdligeten, örökpanorámával rendelkező, luxus kivételezésű, magas műszaki tartalmú, minimális rezsiköltségű, új építésű, napp...
209 000 000 HUF
1 290 123 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (47678449)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 393 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Gödöllőn egy újszerű, igényesen kialakított, pincével, földszinttel, és beépített tetőtérrel rendelkező család...
329 850 000 HUF
839 312 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri családi ház hirdetés (72327921)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1147 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Csömörön-bővíthető lehetőséggel! Csömör csendes, kertvárosias részén, patak közelében eladó egy 68nm-es, 2 ...
89 900 000 HUF
1 322 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tahitótfalui családi ház hirdetés (73949737)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 5
Tahi csendes, frekventált részén, a hegy felöli oldalon, nagykertes villás övezetben kínálunk eladásra 290 nm-es, összközműves,...
99 000 000 HUF
341 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal