Eladó ház Pest megye (18856 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 856 db
Eladó Aszódi családi ház hirdetés (54372597)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 257 m2
Telekterület: 381 m2
Szobaszám: 8
Aszódon a Béke utcába 8. Szám alatt 381 m2-es összközműves telken eladó egy panorámás, három generációs tégla építésű, kétszint...
105 000 000 HUF
408 560 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (39324961)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 698 m2
Szobaszám: 3
Jó állapotú kertvárosi családiház turán! ! ! Megvételre kínálok, Tura kastélyhoz köteli részén, 698 nm-es telken, délnyugati ...
54 900 000 HUF
485 840 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (42751324)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 366 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés 89. 900. 000--->87. 700. 000 Ft csak NOVEMBERBEN! Kiskunlacháza központi részén, kínálom megvételre új-építésű öná...
87 700 000 HUF
974 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosmikolai családi ház hirdetés (79948386)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 3
Budapesttől egy órára, a Börzsönyben, Vámosmikolán kínálunk eladásra egy 78nm-es, 3 szobás, csendes, statikailag jó állapotú, f...
16 900 000 HUF
216 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (56433777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 143 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 4
Otthon és vállalkozás egy helyen Vecsés csendes MELLÉKUTCÁJÁBAN! ! ! Vecsés Felsőhalom részén, csendes mellékutcában, 1998-ba...
129 900 000 HUF
908 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (73972438)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabát településen, 160 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db. 75 m2-es különbejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálkod...
90 000 000 HUF
600 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti sorház hirdetés (42274463)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 554 m2
Szobaszám: 4
Új építésű sorházi lakások Dunaharasztiban! Megvételre kínálunk 3 db sorházi lakást. A-lakás 99, 74 nm, 554 m2-es telekréss...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (31155323)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Remek állapotú, jó ízléssel megálmodott, átgondolt, földszintes, könnyűszerkezetes ház eladó Szigetmonostor-Horányban! - 2017...
120 000 000 HUF
794 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácegresi családi ház hirdetés (45463474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Csend és NYUGALOM! ÁLMODD meg és megépítik, akár csok+ felhasználásával! ! ! Ez az ingatlan nem csupán egy ház, hanem egy m...
69 990 000 HUF
721 546 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (92351413)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
2 Generáció együttélésére alkalmas családi ház HALÁSZTELKEN! Eladásra kínálok Halásztelek nyugodt, barátságos részén egy két ...
94 000 000 HUF
723 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (24423877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 722 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Farmos csendes részén Eladásra kínálunk egy 117 nm-es családi házat Farmos nyugodt környékén. Az ingatlan ve...
38 900 000 HUF
332 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi családi ház hirdetés (95523697)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 7
Eladásra kínálok Dunakeszi legszebb részén, a Dunasor sétányon egy örökpanorámás, sok lehetőséget magában rejtő, önálló, család...
229 000 000 HUF
1 347 058 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakeszi családi ház hirdetés (38894189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 888 m2
Szobaszám: 4
Budakeszin 3 lakóegységes kertes családi házban eladó egy 120 nm-es, jó állapotú, belső kétszintes lakás a szanatórium, Vadaspa...
125 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (34732453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Legjobb ár diósdon --- most alkalmi áron —- ENERGIATAKARÉKOS, hőszivattyús, magas műszaki tartalommal, intim KERTTEL. 105 Nm ...
92 000 000 HUF
876 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi ikerház hirdetés (76993549)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 5
98 000 000 HUF
823 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (36949433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 4
(For English scroll down) Vácrátóton a Szent István Lakóparkban eladó új építésű családi ház! Az ingatlan jelenleg építés al...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi családi ház hirdetés (24938757)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 5
Budaörs Kamaraerdőn eladó egy kivételes hangulatú és adottságú, egyedi stílusú családi ház. a teleknek két utcáról van bejárata...
315 000 000 HUF
1 334 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai ikerház hirdetés (63594994)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Kiskunlacházán újépítésű hőszivattyús IKERHÁZ! A lakás 58. 900. 000 Ft 82 m2 ELKELT! B lakás 68. 900. 000 Ft 97 m2 A két ik...
68 900 000 HUF
840 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (44822835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 840 m2
Szobaszám: 5
Árcsökkenés 83. 000. 000 Ft helyett 77. 000. 000 Ft Ráckeve központjában történelmi városrészben, a Duna közvetlen közelében, e...
77 000 000 HUF
452 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetújfalui családi ház hirdetés (55593745)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1588 m2
Szobaszám: 4
Szigetújfalu Fő útján kínálunk eladásra egy 200 nm alapterületű vendéglátó egységet, mely három egységet foglal magába. A ven...
49 900 000 HUF
249 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal