Eladó ház Pest megye (18857 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 857 db
Eladó Solymári családi ház hirdetés (93232288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 1226 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálunk Solymár központjában, csendes, hangulatos zsákutcában, a Templomtérhez közel egy kétgenerációs, 210 nm-es 3 s...
159 900 000 HUF
761 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (72125379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 7
Pest megyei Vecsésen eladó egy előkertes 185 nm-es, téglából épült több funkciós családi ház 652 nm-es telken. Betonalapra épü...
128 000 000 HUF
691 891 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (25427485)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4
Eladó önálló családi ház Kiskunlacházán! Kiskunlacháza központhoz közeli részén kínálunk megvételre, egy nettó 120nm alapterü...
59 900 000 HUF
499 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (83594444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Solymár hangulatos, csendes utcájában kínálunk eladásra egy 70 nm-es, 1 nappali 2 hálószobás, felújítandó családi házat. A té...
80 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (22484147)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 789 m2
Szobaszám: 3
Eladó Luxus Otthon Szentendrén – Modern technológia és lenyűgöző panoráma! Szentendre egyik legkedveltebb részén, a Gomba utc...
235 000 000 HUF
1 620 689 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81275378)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 1026 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek Érd újtelepen - kiváló ár / érték ARÁNY Eladó Érd Újtelep csendes, aszfaltozott utcájában egy 1026 nm-es, összközmű...
65 000 000 HUF
619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (76788243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 256 m2
Telekterület: 1236 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Ráckevén csendes utcában 2 lakásos ikerház, mindkét fele, 90 % készültségben eladó. 33% Helyben előállított villamosenergia nap...
160 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (34258433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 463 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Szigetmonostor Horány részén, 200 méterre a Dunától, eladó 2020-ban épült, könnyűszerkezetes 144 nm-es családi ház, melléképüle...
94 900 000 HUF
862 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi családi ház hirdetés (59655334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 297 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Exkluzív családi ház Veresegyház legszebb, zöldövezeti részén! Nyugodt, természetközeli környezetben kínálunk megvételre egy ...
225 000 000 HUF
757 575 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli családi ház hirdetés (43847322)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 709 m2
Szobaszám: 3
Tökölön, csendes aszfaltos utcában eladó egy nettó 70 nm-es, három szobás családi ház, 709 nm telekkel és melléképületekkel! ...
66 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti családi ház hirdetés (84343997)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Modern Elegancia és Privát Wellness Annahegyen – Medencés Álomotthon Eladó! Törökbálint legkedveltebb részén, Annahegy egy cs...
123 000 000 HUF
1 294 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (23999534)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 184 m2
Telekterület: 875 m2
Szobaszám: 5
Érden, a Fehérvári úton eladó egy 1996-ban épült, tehermentes, 184 nm-es családi ház, mely egy 875 nm-es saroktelken helyezkedi...
125 000 000 HUF
679 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (29823549)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 865 m2
Szobaszám: 5
Modern otthon érd, FENYVES-PARKVÁROSBAN TÁGAS terek, REMEK elrendezés, KORSZERŰ műszaki megoldások, ÉLHETŐ/ÉLVEZHETŐ kert j...
174 000 000 HUF
1 242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetmonostori családi ház hirdetés (46143262)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 493 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Szigetmonostor Horány részén, sétatávolságra a Dunakeszi komptól, eladó lakóház megnevezésű felújított ingatlan, 493 nm-es telk...
92 900 000 HUF
1 032 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi családi ház hirdetés (74973165)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 3
Különleges lehetőség mogyoródon! ! ! ÖNÁLLÓ családi ház 2 terasszal! ! ! 78, 39 Nm (egy szinten! ) + 2(! ) X 16, 5 nm teras...
89 900 000 HUF
956 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ürömi családi ház hirdetés (54869337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Üröm központjában egy teljeskörűen felújított, 107nm-es, + amerikai konyhás nappalis családi házat, 400 nm-es...
108 000 000 HUF
1 009 345 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kerepesi ikerház hirdetés (88836863)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 2
Kerepes könnyen megközelíthető, hangulatos kertvárosában, saroktelken elhelyezkedő, teljesen elszeparált, két szintes, jó állap...
80 490 000 HUF
781 456 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószecsői családi ház hirdetés (69453555)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1841 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó a Pest megyei Tápiószecsőn 1. 848 M²-es telken 4+1 szobás 130 m²-es családi ház! Építési éve 1966 majd bővítették 2000-b...
49 900 000 HUF
383 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócsmegyeri családi ház hirdetés (57744497)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
ÁRCSÖKKENÉS! ! ! ! Pócsmegyer Surány II részén eladó felújított, fa szerkezetű, 56 nm-es (+8 nm-es tároló, + 30 nm-es fedett t...
44 500 000 HUF
794 642 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (34449614)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
Tágas, kétszintes otthon Veresegyház szívében – új építésű, garázzsal, saját kerttel! 3% Start + megvásárolható! Ha olyan i...
158 800 000 HUF
1 031 168 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal