Eladó ház Pest megye (18300 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 300 db
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (29899762)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 5
Modern, prémium családi ház eladó Őrbottyán kedvelt részén! Kivételes műszaki tartalommal, nagy telekkel, maximális magánszfé...
169 900 000 HUF
1 306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai ikerház hirdetés (32336884)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Tura egyik legszebb részén, aszfaltozott utcában, saroktelken, egy hószivattyús, új építésű, teraszos, nett...
59 900 000 HUF
1 032 758 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Üllői családi ház hirdetés (97338228)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Üllőn egy új építésű, hőszivattyús, 120 m²-es, teraszos, 5 szobás, dupla komfortos, gardróbos, családiházat...
109 900 000 HUF
915 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (14256954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vecsés legszebb részén egy garázsos, hószivattyús, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, 2 fürdős ikerházat. Minős...
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (77777335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 86 nm-es, 4 szobás ikerházat. a teraszok mérete 20 n...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (58255235)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy hószivattyús, új építésű, 110 nm-es teraszos, 4 szobás, + 1 félszobás, für...
99 900 000 HUF
908 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési ikerház hirdetés (75745243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 4
137 800 000 HUF
1 148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (48774893)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monor egyik legszebb részén, egy új építésű, teraszos, 120 nm-es, 4 szobás, dupla fürdős + külön WC-s, gará...
109 000 000 HUF
908 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47474777)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
74 800 000 HUF
869 767 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mogyoródi ikerház hirdetés (74185898)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 7
Megvételre kínálunk Mogyoród egyik legszebb részén, Klastromhegyen, egy teraszos, erkélyes, 200 nm-es, 7 szobás, 2 fürdős, gará...
99 990 000 HUF
499 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (45344388)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monoron egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 83 nm-es, 4 szobás ikerházat. Minőségi alapanyagokbó...
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (54744733)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
81 800 000 HUF
985 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monorierdői ikerház hirdetés (34633572)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 326 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Monorierdőn egy újépítésű, hószivattyús, klímás, teraszos, 72 nm-es, 4 szobás ikerházat. a terasz mérete 8 ...
61 800 000 HUF
858 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (27412595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Tárnok egyik legszebb részén, egy HÓSZIVATTYÚS, klímás, új építésű, teraszos, erkélyes, nettó 130 nm-es, 5 ...
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki ikerház hirdetés (31838233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 5
99 900 000 HUF
768 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (59236234)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Rendkívüli tavaszi ár! ÚJ építésű ikerház eladó TAKSONYBAN Taksony szívében, átmenő forgalommentes, mégis főútvonalhoz közel...
110 900 000 HUF
1 087 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (87744174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 320 m2
Szobaszám: 4
100 000 000 HUF
980 392 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (96163556)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 272 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 6
Eladó panorámás medencés luxus ház eladó Nagykovácsiban. Egyedi stílus, exkluzív megjelenés, természetközeli környezet. Ezt k...
395 000 000 HUF
1 452 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácszentlászlói családi ház hirdetés (13991749)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 4
Építési telek kulcsrakész családi ház lehetőséggel, VÁCSZENTLÁSZLÓN Megvételre kínálunk Vácszentlászlón, nyugodt, családi háza...
72 800 000 HUF
693 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (99431444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted