Eladó ház Pest megye (18299 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 299 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (33489731)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 711 m2
Szobaszám: 2
Érd kedvelt részén, nagy telekkel rendelkező családi ház eladó! Eladásra kínálunk Érd, egyik keresett, csendes utcájában egy ...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (77125453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 4
Ikerház jellegű társasházi lakás saját kerttel Vecsés felsőtelep legjobb RÉSZÉN! Vecsés egyik legkedveltebb részén, Felsőtelepe...
115 900 000 HUF
1 194 845 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (28643494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (27954354)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1492 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt a ritka befektetési lehetőséget Szigethalmon. Ha felkeltette érdeklődését ez az izgalmas projekt, ne habozzon,...
70 000 000 HUF
583 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (26744717)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 281 m2
Szobaszám: 3
***2 Szintes tóparti ház, saját STÉGGEL*** Eladó Szigetszentmiklóson csendes, családbarát környezetben egy 2012-ben - közvetle...
130 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (63829688)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 194 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
20 M Ft alatt, összközműves, felújítandó kertes házat keres az rsd Dunaparttól 10 perc sétára? Eladó Dömsödön egy felújítandó,...
13 900 000 HUF
397 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (32732753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 4
****Közvetlen vízparti prémium családi ház eladó dunaharasztiban saját stéggel **** Eladó Dunaharasztiban, közvetlen Duna-part...
185 000 000 HUF
1 434 108 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (23432177)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Dunaharaszti központjában, csendes és jól megközelíthető helyen, egy 422 nm-es telken álló, háromszintes családi ház, mel...
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (72534154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 208 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
93 900 000 HUF
451 442 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (39557479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (67975799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 108 nm-es, 5 szobás,...
94 500 000 HUF
875 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (88644813)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 112 nm-es, 5 szobás,...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (77112835)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 91 nm-es, 4 szobás, ...
89 900 000 HUF
987 912 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (87742348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálunk Vácrátót egyik legszebb részén a Szent István lakóparkban, egy hószivattyús, teraszos, 94 nm-es, 4 szobás, ...
86 500 000 HUF
920 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (75457464)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 425 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti egyik legkedveltebb luxus lakóparkjában, a Tópark Lakóparkban kínálunk eladásra, egy 2024-ben dupla fallal épült, ...
145 900 000 HUF
1 389 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (26476783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 907 m2
Szobaszám: 4
Nyugodt családi otthon Dunaharaszti Óvárosában – ahová jó hazatérni Dunaharaszti csendes, óvárosi részén, Budapest közvetlen h...
129 000 000 HUF
860 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (67824547)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 740 m2
Szobaszám: 5
Erdőkertes csendes részén, 740 nm-es telekre épülő, egyszintes, bruttó 170, nettó 114 nm-es, nappali + 4 szobás, dupla komforto...
104 900 000 HUF
920 175 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (53773444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: 577 m2
Szobaszám: 2
Fót központi részén, frekventált elhelyezkedéssel eladó egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlan. Az ingatlan átalakítás ...
89 000 000 HUF
605 442 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (64585337)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 411 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös központjában, mégis csendes utcában eladó egy részben felújított, 83 m2-es, 3 szobás, több generációssá alakítható cs...
33 000 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi sorház hirdetés (39223857)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 2
Kicsi lakás, kevés pénzért. Eladásra kínálok Göd-felsőn egy felújítása váró, kicsi sorházi lakást. Az ingatlan aszfaltozott ú...
34 900 000 HUF
872 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.