Eladó ház Pest megye (18281 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 281 db
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (39548478)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1443 m2
Szobaszám: 6
Albertiben különleges, net. 130m2-es ház, 1443m2-es saroktelken, borszőlővel, pincével, hatalmas garázzsal, melléképületekkel, ...
74 900 000 HUF
576 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési családi ház hirdetés (94722321)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 5
Vecsésen Luxus családi ház eladó automata szoláriummal, meglévő vendégkörrel! ! ! Eladó 200 nm-es luxus családi ház, teljes b...
245 000 000 HUF
1 237 373 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (29257931)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 394 m2
Szobaszám: 7
Kétgenerációs ház Dunaharaszti legjobb részén eladó! Eladó egy impozáns, kétszintes családi ház Dunaharaszti legkeresettebb r...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrbottyáni családi ház hirdetés (93493457)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1375 m2
Szobaszám: 4
Őrbottyánban, 130 m2-es, 2020. -Ban átépített ház 1385 m2-es telkekkel eladó! A ház 3 szoba + amerikai konyhás nappalis (szob...
105 000 000 HUF
807 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (54538495)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 892 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kiskunlacháza csendes, forgalomtól védett utcájában egy 1981-ben épült, stabil tégla falazatú, 116 m²-es családi ház. Az ...
59 900 000 HUF
516 379 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyáregyházai ikerház hirdetés (68548692)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 435 m2
Szobaszám: 4
Felső Nyáregyházán Újépítésű ikerház fél! Nyáregyháza központi részén kínálom megvételre ezt a 99 nm alapterületű ikerházfelet....
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (44323583)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 2749 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hernád újabb részén! Hernád egyik legkedveltebb, csendes és rendezett környékén kínálunk megvételre egy 2008-...
104 900 000 HUF
1 059 595 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi ikerház hirdetés (97312862)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 5
Újépítésű garázskapcsolatos ikerházfél hernádon kulcsrakész állapotban, azonnal KÖLTÖZHETŐ! Eladásra kínálok Hernádon egy 2024-...
74 900 000 HUF
624 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hernádi családi ház hirdetés (38997357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 17285 m2
Szobaszám: 5
Hernádon lovasbirtok eladó! a természet és az állatok szerelmeseinek ajánlom figyelmébe, ezt a 17285nm nagyságú 137, 38nm haszn...
87 000 000 HUF
635 036 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi ikerház hirdetés (75731129)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1279 m2
Szobaszám: 4
Otthon kulcsrakészen, Inárcs szívéből! Inárcs kiváló részéről kerül most meghirdetésre, két darab ikerház fél, melyből a szeren...
89 000 000 HUF
946 808 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (47337584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 96 nm-es téglafalazatú ikerházfelet. Az ing...
98 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavarsányi ikerház hirdetés (39853233)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 984 m2
Szobaszám: 4
Dunavarsány egyik kertvárosias, fejlődő környékén kínálok megvételre egy újépítésű, 95 nm-es téglafalazatú ikerházfelet, saját ...
98 000 000 HUF
1 031 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (79683363)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 813 m2
Szobaszám: 3
Eladó Tápiószentmártonban egy 45 m2-es ház. Az ingatlan tégla építésű, kialakításra került benne közlekedő, nappali, konyha, fü...
26 000 000 HUF
577 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (67473937)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 5
Veresegyház egyik legszebb, legnyugodtabb részén, a Hegyek csendes, zöld utcájában kínálok megvételre két igényesen megtervezet...
158 000 000 HUF
1 006 369 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veresegyházi ikerház hirdetés (84422999)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1+ 4 fél
Veresegyházon új otthon vár családokra, természetkedvelőkre, nyugalmat keresőkre. Letisztult elegancia, praktikus elrendezés ...
145 800 000 HUF
959 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (27385365)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű, egyszintes családi ház Vácrátóton – Szent István lakódomb Vácrátóton, a Szent István lakódomb új építésű lak...
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (44933343)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 925 m2
Szobaszám: 4
86 500 000 HUF
994 252 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (95612223)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 5
Eladó új építésű ikerház Vácrátóton – mindkét lakás elérhető Vácrátót közkedvelt, csendes, családi házas övezetében kínálok el...
91 000 000 HUF
1 070 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti ikerház hirdetés (14267345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 340 m2
Szobaszám: 4
Eladó fóton a waldorf iskolánál 97 nm-es ikerház 340 nm-es kerttel! 2026. Októberi átadás! Ház jellemzői: - hőszivattyú - am...
121 000 000 HUF
1 247 422 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti ikerház hirdetés (54575154)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 1137 m2
Szobaszám: 4
89 900 000 HUF
1 021 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Pest megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Pest megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal