Eladó ház Pest megye (18565 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 18 565 db
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (84565629)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 6
Jóváhagyott építési engedéllyel rendelkező új építésű napfényes 198nm-es házrész 1058nm-es telken a Barát pataknál zöld övezetb...
235 000 000 HUF
1 186 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (37443594)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jóváhagyott építési engedéllyel rendelkező új építésű tésű napfényes 186nm-es házrész 1058nm-es telken a Barát pataknál zöld öv...
224 800 000 HUF
1 208 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budakalászi ikerház hirdetés (27541393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Új építésű 3 hálószobás belső 2 szintes ikerház saját használatú kertrésszel 300 méterre a Budai úttól! Budakalász szívében, ...
212 780 000 HUF
1 251 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pomázi sorház hirdetés (39234433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Felújítandó sorházi lakás eladó Pomáz egyik legjobb HELYÉN! Eladó egy 80 nm-es, nappali+3 szobás, műszaki és esztétikai felúj...
55 000 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki családi ház hirdetés (36539363)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 7
Eladó Halásztelken, Újépítésű, Különleges családi ház 825 nm telken! A The Hunters Ingatlaniroda eladásra kínál egy izgalmas ...
179 000 000 HUF
639 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai egyéb ház hirdetés (59439934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 6771 m2
Szobaszám: 6
Szeretne madárcsicsergős helyen ébredni, távol a város zajától? Szeretne vízparti ingatlant, saját intim környezetben, ahol egy...
450 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai ikerház hirdetés (25432255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 4
Már csak ez a ház ELÉRHETŐ! SZUPERHELYEN! – Eladó kulcsrakész ikerház Százhalombatta központi részén – Kizárólag a családi in...
105 700 000 HUF
1 148 913 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (83373927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 6771 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
**Csodálatos Közvetlen Vízparti Villa** Szeretne élni álmai otthonában? Itt a lehetőség! Eladó egy gyönyörű, 2003-ban épült lu...
450 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli családi ház hirdetés (49885334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Dél-Pest vármegye fejlődő településén újlengyelben, az átlagnál szinvonalasabb, prémium minőségű családi házak épülnek! Az ép...
140 000 000 HUF
1 320 754 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli családi ház hirdetés (92626715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Dél-Pest vármegye fejlődő településén újlengyelben, az átlagnál szinvonalasabb, prémium minőségű családi házak épülnek! Az épü...
110 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vácrátóti családi ház hirdetés (99737844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 389 m2
Szobaszám: 3
Ha Ön egy nagy kertes házra vágyik, ahol sokat lehet dolgozni a kertben, akkor ezt a 389 m2 telken lévő családi házat nem ajánl...
79 000 000 HUF
1 215 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (42974287)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Kiskunlacháza, Dunaparti részén eladó egy 720 m2-es telken lévő 135 m2- es okos ház. Ne hagyja ki ezt a kivétele...
120 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (83794758)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Pest megyében, Kiskunlacháza, Dunaparti részén eladó egy 720 m2-s telken lévő 135 m2- s okos ház. Ne hagyja ki ezt a kivételes ...
120 000 000 HUF
888 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (34315865)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű ikerlakást Taksony újépítésű lakóparkjában Az ingatlan 400 nm-es telken 103 nm, ...
113 300 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (38417284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 226 m2
Telekterület: 1690 m2
Szobaszám: 5
Inárcson megvételre kínálok 1690 nm-es, összközműves telken egy 226 nm-es, kétszintes, családi házat. A földszinten előtér, 2 ...
129 900 000 HUF
574 778 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli családi ház hirdetés (97233445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű, exkluzív családi házak a pálma lakóparkban, a pest vármegyei ÚJLENGYELEN! ! ! Ez a bruttó 158 m2-es családi...
110 000 000 HUF
909 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunlacházai családi ház hirdetés (37584373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Költözhető energiatakarékos, különálló családi HÁZ! A Családi Ingatlan megvételre kínál, újépítésű energiatakarékos családi h...
89 100 000 HUF
900 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlengyeli családi ház hirdetés (51913995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű, exkluzív családi házak a pálma lakóparkban, a pest vármegyei ÚJLENGYELEN! ! ! Ez a bruttó 180 m2-es családi...
140 000 000 HUF
1 102 362 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (43277793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 290 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 8
Fedezd fel álmaid otthonát közvetlenül a Dujmó lakópark szomszédságában! Ez a nettó 297 négyzetméteres emeletes ház 544 négyzet...
170 000 000 HUF
586 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (59677925)
6 hónapnál régebbi hirdetés