Eladó ház Somogy megye (2474 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 474 db
Eladó Igali családi ház hirdetés (81348225)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #178668 hivatkozási számú igali családi ház. Eladó egy kiváló elhelyezkedésű, 100 nm-...
45 900 000 HUF
459 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (45943373)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 842 m2
Szobaszám: 6
Az Openhouse Siófok Future Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170230 hivatkozási számú siófoki családi ház. A 210 m2 alapterü...
199 000 000 HUF
947 619 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szántódi családi ház hirdetés (41931943)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 8
Az Openhouse Siófok Ingatlaniroda kínálatában eladó a #170791 hivatkozási számú szántódi családi ház. Nyaralna vagy nyaraltat...
249 000 000 HUF
1 556 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói családi ház hirdetés (94535945)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 275 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 12
Kiváló befektetési lehetőség Balatonszárszón! Balaton parttól 800 méterre eladó egy 4 apartmanból álló 2 szintes ház. Az apartm...
125 000 000 HUF
454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (77999143)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 3
Eladó Ikerház Fél Siófok-Kilitin - Modern és Energiatakarékos Otthon! Eladásra kínálok Siófok Kiliti városrészében egy 2022-ben...