Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig (1232 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 45 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 232 db
Eladó Papi családi ház hirdetés (25644492)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: 2
Pap település csendes, mégis jól megközelíthető helyén kínálok eladásra egy 70 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályo...
29 500 000 HUF
327 777 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tornyospálcai családi ház hirdetés (35342775)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 4
Tornyospálcán jó megközelíthető csendes utcájában kínálunk eladásra egy 1999-ben épült nettó 120 nm alapterületű családi házat,...
16 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (38828745)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1510 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Szabolcs -Szatmár-Bereg megyében, Fényeslitkén egy 120 nm-es Családi házat. Az ingatlan 3 szoba, konyha, fürdő...
22 500 000 HUF
160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (33693376)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Döge csendes, mégis jól megközelíthető helyén kínálok eladásra egy nettó 140 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan 2011 be...
42 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Beregdaróci családi ház hirdetés (39833391)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3732 m2
Szobaszám: 3
Beregdaróc központi részén kínálok eladásra egy nettó 68 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan beton alapra, téglából épül...
6 900 000 HUF
98 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvarsányi családi ház hirdetés (73313346)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4039 m2
Szobaszám: 2
Nagyvarsányban kínálok eladásra egy nettó 63 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályog falazattal rendelkezik, felújíta...
5 500 000 HUF
61 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Barabási családi ház hirdetés (24462619)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1538 m2
Szobaszám: 3
Barabás településen kínálok eladásra egy nett 94 nm alapterületű családi házat. Az ingatlan vályog falazattal épült, még az 196...
8 000 000 HUF
80 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyürei családi ház hirdetés (36474499)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 9265 m2
Szobaszám: 3
Gyüre településen kínálok eladásra egy nettó 100 nm-es családi házat. Az Ingatlan az 1960 évek táján épült, falazata vályog és ...
24 900 000 HUF
207 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komorói családi ház hirdetés (46368925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 5
Komoró csendes, mégis jól megközelíthető helyén kínálok eladásra egy nettó 140 nm-es családi házat. Az ingatlan betonozott alap...
29 000 000 HUF
181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szabolcsbákai családi ház hirdetés (37243231)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2194 m2
Szobaszám: 1
Takaros, felújított kis gyöngyszem keresi új tulajdonosát Szabolcsbáka csendes utcájában. Az ingatlan falazata vályog- sár, ala...
13 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zsurki családi ház hirdetés (39628781)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 2471 m2
Szobaszám: 3
Kiemelkedő lehetőség! Zsurk település jól megközelíthető helyén kínálok eladásra, egy azonnal költözhető, igényes családi házat...
39 900 000 HUF
306 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jékei családi ház hirdetés (98736276)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 3
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyében, Jéke csendes, de központi elhelyezkedésű részén található ez a használt, de kiváló állapotú...
32 500 000 HUF
232 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakolyi családi ház hirdetés (63164556)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 110 négyzetméteres családi ház Szakoly egyik csendes utcájában! Ez a kényelmes otthon 560 négyzetméteres telken feksz...
15 500 000 HUF
129 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (42781529)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2101 m2
Szobaszám: 2
Napkor községben Nyíregyházától 10-15 percnyi autóútra csendes kertvárosi környezetben eladó egy 62 nm-es 2 szoba+nappalis inga...
21 800 000 HUF
351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (99972662)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 3
Napkor központi részén, belülről teljes felújítást igénylő ház eladó! Elhelyezkedése teljesen központi de mégsem főút így sok...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamosangyalosi családi ház hirdetés (27973943)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 3079 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok Szamosangyalos csendes környezetében, közel a Szamos folyóhoz egy új építésű, kúria jellegű nyaralót / családi...
45 000 000 HUF
321 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szamossályi családi ház hirdetés (31317783)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: 6
Eladásra kínálok Szamossályi külterületén egy 85 % készültségben lévő családi házat, mely téglából épült. Az ingatlan 5172 nm t...
29 900 000 HUF
115 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (43732837)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 3
Vásárosnamény központjában kínálunk eladásra egy 110 nm-es beton alapra épült tégla családi házat. Elrendezésében 3 szoba, kony...
38 000 000 HUF
316 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (14359923)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 426 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Vásárosnamény kertvárosi részén többféle hasznosításra alkalmas 77 nm-es ingatlant. Az építmény beton alapra é...
15 200 000 HUF
197 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarpai családi ház hirdetés (75463191)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Tarpán egy vegyesfalazatú 70 nm családi házat, az ár teljes bútorzattal értendő. Az ingatlan csendes helyen, 1...
10 500 000 HUF
116 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal