Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig (1301 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Szabolcs-Szatmár-Bereg megye 50 millióig

Rendezés:

Összes találat: 1 301 db
Eladó Fényeslitkei családi ház hirdetés (79919977)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 2764 m2
Szobaszám: 4
Fényeslitke aszfaltozott szép utcájában rendezett környezetben akadálymentesített, szép állapotú családi ház eladó! - Építés év...
24 900 000 HUF
172 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogáti családi ház hirdetés (43665833)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 4679 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítás alatt álló parasztház hatalmas telken, Nyírbogát csendes, barátságos részén! Természetközeli, nyugodt környeze...
13 000 000 HUF
209 677 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (13244254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1253 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas családi ház melléképületekkel, dupla garázzsal és rengeteg lehetőséggel! Eladó egy masszív szerkezetű, kívülről...
25 000 000 HUF
301 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (85597947)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: 997 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk egy kiváló állapotban lévő, kétszintes családi házat, amely gyönyörű, gondozott udvarral, hatalmas kerttel, t...
42 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tyukodi családi ház hirdetés (22373386)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2736 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos vályogház terméskő alappal, nagy telekkel és kúttal - remek lehetőség vidéki nyugalomra vágyóknak! Eladásra kí...
5 700 000 HUF
95 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengeri családi ház hirdetés (93944531)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Legyen Ön a gazdája ennek a különleges, kétszintes otthonnak Csenger szívéhez közel! Ez a szívvel-lélekkel épített családi ház...
39 500 000 HUF
326 446 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mérki családi ház hirdetés (53495673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mérken, 2100 nm-es telken, 110 nm-es, 3+1 szobás családi ház eladó! Az ingatlant jelenleg két generáció lakja, emiatt le lett ...
28 000 000 HUF
254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (66214812)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Balkány csendes utcájában – 70 m², 2 szoba Érdeklődni az alábbi telefonszámokon vagy üzenetben lehetséges! ...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (84242274)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nyírlugos központjában – tágas telekkel, üzlethelyiséggel és számtalan lehetőséggel! Érdeklődni az alábbi t...
49 500 000 HUF
412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (26739923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 3
Amennyiben nyugalomra, kellő élettérre, -akár önfentartó gazdálkodásra- vágyik, mégis ragaszkodik egy nagyváros nyújtotta kénye...
47 900 000 HUF
614 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53779914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 742 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza vonzáskörzetében, Demecseren eladó egy 152m2-es családi ház, 742m2-es, összközműves, rendezett telken, aszfaltos ut...
31 375 000 HUF
206 414 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68273398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbátori családi ház hirdetés (93734945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Eladó Nyírbátor csendes utcájában egy 110 nm-es családi ház, mely 1543 nm-es telken helyezkedik el. Az ingatlan 1968-ban épül...
24 500 000 HUF
222 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (32349468)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3278 m2
Szobaszám: 3
Remek lehetőség Ajakon! Megvételre kínálok Ajakon egy 1972-ben szilikátból épült palával fedett családi házat. a kb. 100 m2-én...
23 900 000 HUF
239 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csengerújfalui családi ház hirdetés (13239479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 3211 m2
Szobaszám: 4
Csengerújfalun, a sportpálya közelében, rendezett utcában, 3211m2-es, gazdálkodásra is alkalmas telken eladó egy 98m2-es, jól m...
6 990 000 HUF
71 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (81478146)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 2212 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Rendkívüli lehetőség Tokaj közeli településén, a Tisza partján! Eladó Balsán. Családi ház tetőtér beépítéssel, 185 m2, 2212 m2...
41 500 000 HUF
224 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (26761661)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Nagykállóban! Nagykálló csendes részén eladó egy 120 nm alapterületű, tehermentes családi ház, amely azonna...
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23473928)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 2870 m2
Szobaszám: 2
Magy település kedvelt, csendes utcájában eladó egy 2022-ben felújított 94 nm-es, 2 szobás családi ház 2870 nm-es telken. Magy ...
24 000 000 HUF
255 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (22975352)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Nyíregyházán a Kopogó utcában egy 63 nm-es vegyes falazatú, 2 szoba, nappali, konyha+ebédlő, fürdő+wc, előté...
28 490 000 HUF
452 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (24347747)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1441 m2
Szobaszám: 3
35 000 000 HUF
291 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Szabolcs-Szatmár-Bereg megye területén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
Találd meg álmaid otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei házak között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ház típus (családi ház, sorház, ikerház, házrész, kastély) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd eladni a saját ingatlanod, akkor jó, ha tudod, hogy 3db ingatlan hirdetés ingyen feladható a magánszemélyeknek. Add fel mielőbb, hogy vevőre találhass! Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal