Eladó ház Vas megye 30 millióig (182 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ház Vas megye 30 millióig

Rendezés:

Összes találat: 182 db
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (49255374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1958 m2
Szobaszám: 3
Kemenespálfán három szobás, felújítandó családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenespálfán található, 7...
8 990 000 HUF
124 861 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenesmagasi családi ház hirdetés (29394168)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2169 m2
Szobaszám: 3
Kemenesmagasiban, költözhető 65 nm háromszobás családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Kemenesmagasiban cs...
21 990 000 HUF
338 307 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (99939954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk belvárosában, tetőtér beépítéses családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra Celldömölk központjában...
25 000 000 HUF
324 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Celldömölki családi ház hirdetés (33256748)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 453 m2
Szobaszám: 3
Celldömölk – Alsóságon központi helyen, 80 nm családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Celldömölk Alsóságon...
25 000 000 HUF
312 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szergényi családi ház hirdetés (97618527)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 3
Szergényben, 93 nm háromszobássá bővített családi ház eladó! Cellhaus Ingatlaniroda kínálja eladásra, Szergényben található há...
15 000 000 HUF
161 290 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasaljai családi ház hirdetés (42315431)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 4
Eladó közvetlenül az osztrák határ mellett Vasalja településen belterületi, vegyes falazatú, 4 szobás felújítandó bruttó ca. 90...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halastói családi ház hirdetés (79225743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1799 m2
Szobaszám: 2
Csendes otthon az Őrség szívében! Fedezze fel ezt a hangulatos, 80 m2-es lakóházat, mely Halastó község idilli környezetében f...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánosházai családi ház hirdetés (52793297)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179082 hivatkozási számú jánosházi családi ház. Eladó egy belülrő...
23 500 000 HUF
261 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorfai családi ház hirdetés (86837829)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2031 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó családi ház Kondorfán az Őrség szívében! Kondorfa közkedvelt település Vas megyében, amely nemcsak nyugodt és kellemes ...
29 800 000 HUF
444 776 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorfai családi ház hirdetés (36246894)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 580 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház az Őrség szívében Kondorfán! Ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget, hogy otthonra leljen Kondorfa békés é...
24 900 000 HUF
244 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halastói családi ház hirdetés (92377557)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 1626 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178809 hivatkozási számú halastói családi ház. Családi ház eladó...
18 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hegyhátsáli családi ház hirdetés (37849833)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 6300 m2
Szobaszám: 3
Körmend mellett Hegyhátsál település csendes utcájában eladó egy 1970-ben épült, tégla falazatú, jó állapotban lévő családi ház...
29 850 000 HUF
213 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Répcelaki sorház hirdetés (48644361)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 3
Eladó Répcelak településen található sorház, 11, 5MFt vételáron, (melynek ára négyzetméterenként kb. 160EFt). Az ingatlan lakh...
11 500 000 HUF
161 971 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csehi családi ház hirdetés (77757642)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2238 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178465 hivatkozási számú csehi családi ház. Eladó egy 90 m2-es, h...
23 700 000 HUF
263 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi családi ház hirdetés (52435164)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Szombathely K-i városrészén kínálunk eladásra egy 1950-ben épült, tégla falazatú, 71 nm-es családi házat. Az ingatlan 2 + 1 sz...
29 900 000 HUF
421 126 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Meggyeskovácsi családi ház hirdetés (52794143)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1574 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált Meggyeskovácsiban egy 63 nm-es, 2 szobás családi ház 1574 nm-es telken. Az ingatlan állapota felújítást igányel,...
14 900 000 HUF
236 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ivánci családi ház hirdetés (79133428)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1047 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget, amely ideális középkorú vásárlók számára, akik saját otthonra vágynak, vagy befekteté...
13 500 000 HUF
173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gasztonyi családi ház hirdetés (55962447)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 521 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel a lehetőséget, hogy egy csendes, idilli környezetben éljen, ahol a természet közelsége és a nyugalom garantált! a V...
29 400 000 HUF
294 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hosszúperesztegi családi ház hirdetés (57397213)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 3580 m2
Szobaszám: 4
Alakítsd saját igényeidre ezt a modern, energiahatékony, földszintes tervezésű családi házat Hosszúperesztegen! A tulajdonos ...
27 900 000 HUF
186 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasvári családi ház hirdetés (31897495)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: 2
Vasváron kínálom eladásra ezt a tégla építésű, sík, körbekerített területtel rendelkező családi házat. Az ingatlan a központtól...
25 000 000 HUF
416 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való házat Vas megye területén?